Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın yeni bölüm ne zaman, neden yok?
Kadın yeni bölüm ne zaman, neden yok?
Dizilere verilen ara sebebiyle izleyiciler dizilerin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını araştırıyor. Kadın dizisinin yeni bölümü normalde bu akşam yayınlanması gerekiyordu ancak verilen ara sebebiyle yayın tarihi ertelendı. Kadın yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Magazin 1 Ocak 2019 - 13:35

Kadın dizisinde yeni bölüm tarihi merak konusu oldu. Dizilere normalde verilen 15 günlük aranın bu sene biraz daha uzayacağı öğrenildi. Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi bu hafta ekranlara gelmeyecek. Kadın dizisinin yeni fragmanı da henüz yayınlanmadı. İşte verilen aranın nedeni ve merak edilenler…

KADIN DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜN NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kadın dizisinin yeni bölümünün 22 Ocak tarihinde yayınlanması bekleniyor. Kadın dizisinde yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

DİZİLERE VERİLEN ARA NEDEN UZATILDI?

Diziler, her yıl başında futboldaki devre arası gibi 2 haftalık bir ara veriyordu. Ancak, bu yıl bir değişiklik oldu ve aranın, kanalların aldığı ortak bir kararla 3 haftaya uzatıldığı öğrenildi. İzleyiciler, Sen Anlat Karadeniz, Çukur, Kadın, Yasak Elma gibi dizileri 3 hafta izleyemeyecek. Alınan bu kararla ilgili kimi iddialar dizi sektöründe dillendirilmeye başlandı. Dizi maliyetlerinin yükselmesi, oyuncu kaşelerinin artması ve reklam pastasının daralması sıkıntıların başında geliyor.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar iş aramaya başlıyor. Arif yine Bahar'ın yanında ve onun hayatını kolaylaştırmaya çalışıyor. Enver, Şirin'e borcunu ödemesine yardım etmesi için çalışmasını istiyor Hatice yine kızına arka çıkmaya çalışsa da Enver'in bu karardan dönüşü yok. Enver bir yandan da terziliğe dönüyor ve komşularına işine döndüğünü söylüyor.

kadin-dizisi-izle


PIRIL PERİŞAN HALDE

Suat, Pırıl'ın yanına gidiyor. Pırıl'ın üzgün olmasına dayanamıyor ve bu riski göze alıyor. Pırıl gözleri yaşlı şekilde babasına sarılıyor. Pırıl babasına Suat'ın onlarla olmadığını anlatıyor. Kavga etseler de ondan şüphelense de konu başka. Pırıl gözyaşları içinde Bahar'ın Sarp'ın telefonunda ‘Baharım' diye kayıtlı olduğunu söylüyor. Pırıl bu gerçekle baş edemiyor. Pırıl, Suat'tan ses kayıtlarını istiyor. O konuşmalarda da Sarp'ın ‘Baharım mı' dediğini merak ediyor. Ses kayıtlarında Bahar'a Suat'ın aşkım dediğini ve Bahar'ın da onu terslediğini duyuyor. Sarp her şeyi açıklayacağını söylüyor. Pırıl adeta yıkılıyor.

Son güncelleme: 13:47 - 26.02.2019