Kalbimdeki Deniz 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı, gerilim büyüyor! Kalbimdeki Deniz 52. son bölüm izle

Kalbimdeki Deniz 52. son bölüm yayınlandı. Son bölümde Alihan ve Deniz arasındaki gerginlik artıyor. Mirat, Deniz’e bir söz veriyor! İzleyiciler Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyordu ve beklenen fragman yayınlandı. Peki Kalbimdeki Deniz yeni bölümde neler olacak. İşte Kalbimdeki Deniz son bölüm özeti ve izleme linki...

Kalbimdeki Deniz 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı, gerilim büyüyor! Kalbimdeki Deniz 52. son bölüm izle

Kalbimdeki Deniz yeni fragman yayınlandı. Geçen bölümüyle Kalbimdeki Deniz, Fox TV ekranlarında izleyicileri ekrana kilitledi. Okul gezisi sırasında ve dönüşte yaşananlar Ece, Mustafa, Yosef ve Figen için çok ciddi sonuçlar doğuracak. İşte Kalbimdeki Deniz ile ilgili son gelişmeler…

KALBİMDEKİ DENİZ YENİ FRAGMAN

Alihan ve Deniz arasındaki gerginlik Ozan'ın velayet davası nedeniyle artacak, mahkemenin verdiği kararsa ipleri kopma noktasına getirecektir. Peki ya Mirat; bu duruma, Deniz'in gözleri önünde acı çekmesine daha fazla izin verebilecek midir?

Okul gezisi sırasında ve dönüşte yaşananlar Ece, Mustafa, Yosef ve Figen için çok ciddi sonuçlar doğuracak, her biri kendilerini, hislerini sorgulayıp önemli kararlar almak zorunda oldukları bir eşikte bulacaktır.

 

Hülya doğacak bebeğini düşünerek Nejat'la arasını iyi tutması gerektiğine karar verirken Şebnem ve Ünal buna engel olmak için ellerinden geleni yapacaktır. Fikriye'yse mahalleye gelen davetsiz bir misafir ve bu misafirin yol açtığı tatsız olaylar yüzünden kaybettiği hafızasına kavuşacaktır.

 

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM

SON BÖLÜM ÖZETİ

Alihan'ın şikayetiyle ifadesi alınan Mirat'ı Yosef ve Raşel yalnız bırakmazlar. Deniz oğlunun giderek derinleşen travması nedeniyle Alihan'la işbirliği yapmak zorunda kalır. Mustafa kendisini aldattığını sanan Ece'yi ve ona giderek daha bağlanan Yosef'i şaşırtacak bir hamle yapar.

Fikriye'yi hastanede bulan Figen ve Turgut'u bir sürpriz beklemektedir. Deniz ve Mirat gelişen olayların içinde aşklarına sıkı sıkıya sahip çıkmaya çalışsalar da, Alihan'ın son hamlesi hiç düşünmedikleri sonuçlara yol açar.