Kanye West ve Wiz Khalifa Kapışması Twitter’ı Karıştırdı

Kanye West, sosyal medya üzerinden eski sevgilisi Amber Rose ve Rose'un eski eşi, rapçi Wiz Khalifa'ya hakaret yağdırdı.

Kanye West ve Wiz Khalifa Kapışması Twitter’ı Karıştırdı

Yeni albümünü çıkaracak olan Kanye West, sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor. Büyük iddialar ortaya atan West, bu albümün son zamanların en iyisi olduğunu söylüyor. Kanye West geçtiğimiz gün attığı tweet ile yeni albümünün tüm zamanların en iyi albümü olduğunu ilan etti.

Wiz Khalifa ve Amber Rose

Uzun zamandır ‘Swish’ olarak bilinen albümün adını da ‘Waves’ olarak değiştirdiğini açıkladı. Bunun üzerine rapçi Wiz Khalifa, Kanye’nin albüm adına tepki verdi. ‘Wave’i Max B’nin yarattığını ve onsuz olamayacağını tweetledi. Aynı zamanda Tweetleri ile Kanye West’in yeni albüm adını rapper Max B’nin “Wave” temalı mixtape’lerinden çaldığını ima etti ve max-b-lip sing gibi şarkıları paylaştı.

Wiz Khalifa’nın kendin ol, bırak bu KK’ları yazması bardağı taşıran son damla oldu. Kanye KK’yı karısı Kim Kardashian olarak anlarken; Wiz, KK’nin bir ot çeşidi olduğunu açıkladı. Kardashian’a laf söylendiğini sanan West, ortaya önceden kendisinin de 2 yıllık ilişki yaşadığı ve sonradan Wiz ile evlenen Amber Rose’u attı. Onun karısının her bir detayını oraya dökebileceğini söyleyen West üslubunu giderek sertleştirdi ve eskiden uzun dönem sevgilisi olan ve ayrıldıktan sonra Wiz Khalifa ile evlenen Amber Rose üzerinden göndermelere başlayarak; “Striptizcinin seni ağına düşürmesine izin verdin” dedi.

Ardından Kanye tüm tweetlerini silerek, albümü ile ilgili pozitif şeyler yazmaya başladı. Ama tüm bunları gören Rose’un sinirleri iyice gerilmiş olmalı ki. Kanye’ye kendi hesabından cevap verdi.
“Artık pisliğinle oynamak için etrafında olmadığım için kızgın mısın?” yazan Rose, “asıl şimdi tweetlerini silmek isteyeceksin, çünkü ben geldim” yazarak devam etti. Fakat Kanye’den Rose cevap gelmedi.

Loading...