Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kerem Bekişoğlu kimdir? Kerem Bekişoğlu nereli ve kaç yaşında?
Kerem Bekişoğlu kimdir? Kerem Bekişoğlu nereli ve kaç yaşında?
Kerem Bekişoğlu, 2003 doğumludur. ilk oyunculuk deneyimini 2009 yılında yayınlanan Ömre Bedel dizisi ile yaşayan Kerem Bekişoğlu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde… Kerem Bekişoğlu nereli ve kaç yaşında?
Sozcu.com.tr
Magazin 9 Ocak 2019 - 09:21

Şu sıralar TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Savcı Bey karakterini canlandıran Kerem Bekişoğlu hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Kerem Bekişoğlu kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

KEREM BEKİŞOĞLU KİMDİR?

Kerem Bekişoğlu, 2003 yılında İstanbul'da doğmuştur. Tam adı Kerem Hakan Bekişoğlu’dur. 2009 yılında yayınlanan Ömre Bedel dizisiyle kameralar karşısına geçen Kerem Bekişoğlu, ardından 2011 senesinde oyuncu kadrosunda Ebru Özkan, Feride Çetin, Levent Üzümcü, Ozan Çobanoğlu ve Hülya Şen gibi oyuncuların oynadığı Anneler ve Kızları dizisinde rol aldı.

Şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Gazi'nin oğlu Savcı Bey karakterine hayat vermektedir.

Kerem Bekişoğlu 1.67 metre boyunda, 54 kilo ve Yay burcudur.

Kerem Bekişoğlu'nun rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Diriliş Ertuğrul (Savcı Bey)(TV Dizisi)
2011 – Anneler ve Kızları (TV Dizisi)
2009 – Ömre Bedel (TV Dizisi)

Son güncelleme: 10:00 - 09.01.2019