Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Khloe Kardashian, eski sevgilisinden bebek sahibi olmayı planlıyor
Khloe Kardashian, eski sevgilisinden bebek sahibi olmayı planlıyor
Ünlü televizyon yıldızı Khloe Kardashian, geçtiğimiz günlerde tekrar çocuk sahibi olabilmek için yumurtalıklarını dondurmayı planladığını açıklamıştı. Kardashian, şimdi de kendisini aldatan eski sevgilisi Tristan Thompson'dan ikinci bebek sahibi olmayı planlıyor.
Magazin 24 Nisan 2020 - 14:39

Olaylı bir şekilde ayrılan Khloe Kardashian ve Tristan Thompson’ın arasındaki sular durulmaya başladı. Ünlü yıldız şimdi de, kendisini aldatan eski sevgilisinden tekrar çocuk sahibi olmayı planlıyor.

Kardashian-Jenner ailelerinin reality şovu Keeping Up With the Kardashians’ın yeni bölümünde Khloe, 12 tane yumurtasını dondurduğunu ve doktorunun söylediğine göre bunlardan beş tanesinin oldukça güçlü olduğunu belirtti.

Khloe, Tristan Thompson’ın da sperm donörü olmak konusunda kendisine destek verdiğini söyleyince ortalık bir anda karıştı.

Backgrid USA

TRISTAN THOMPSON, KHLOE’Yİ AİLE DOSTU İLE ALDATMIŞTI

Tristan Thompson ile bir kız çocuğu sahibi olan Khloe, evlilik planları yaparken aldatılmıştı. Üstelik Thompson, Kardashian ailesinin içinden olan, kız kardeşi Kylie Jenner’ın en yakın arkadaşı Jordyn Woods ile aldatınca sevgilisi ile olaylı bir şekilde yollarını ayırmıştı.

Bu olay sonrasında Tristan Thompson, aileden veto yemiş, Kardashian-Jenner aileleri de Jordyn Woods ile tüm bağlarını koparmıştı.

Son güncelleme: 14:41 - 24.04.2020