Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızım yeni bölüm ne zaman? Kızım 16. yeni bölüm bu akşam neden yok?
Kızım yeni bölüm ne zaman? Kızım 16. yeni bölüm bu akşam neden yok?
Kızım 16. yeni bölümü yeni yıl nedeniyle bu hafta yayınlanmayacak. Öykü'nün annesi ile hiç hayal etmediği günler geçiriyor.Üstelik Demir'in ondan vazgeçmesi korkusu ile de baş etmek zorunda. Yeni bölümde Cemal'e ile konuşan Candan'ın olaylara nasıl etki edeceği görülecek. Peki yeni bölüm ne zaman?
Magazin 4 Ocak 2019 - 14:43

Kızım 16. yeni bölümü için nefesler tutuldu. Ancak dizinin yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. TV8’in yayın akışına göre bu akşam dizi saatinde yerli sinema filmi gösterimde olacak. Peki Kızım Kızım 16. yeni bölüm ne zaman ekranda olacak?

KIZIM 16. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kızım dizisi yılbaşı tatiline girdi. Söylentilere göre yeni bölüm 25 Ocak’ta ekranda olacak. Dizinin yayın gününde bir değişiklik beklenmiyor. TV8’de Jet Sosyete adlı dizi ile ekranda olan Gülse Birsel de bu iddiayı şu sözlerle doğrulamıştı; “Kahkahalar ve her hafta çoğalan seyircimiz için teşekkürler. Önemli açıklama: Malumunuz her Ocak ayının ilk 1-2 haftası, diziler yayına ara verir. Bunun sebebi Ocak ayının başında TV kanallarında reklam olmamasıdır. Bu yıl ise reklam durumu biraz daha sıkıntılı imiş. Bu sebeple, TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı. Yani biraz hasret kalacağız.”

kizim-yeni-bolum

KIZIM 15. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Demir, Uğur’u arar. Ona DNA testinin sonucunu aldığını söyler. Uğur test sonucunun ne olduğunu sorunca, Demir Öykü’nün kendi kızı olduğunu söyler. Uğur çok sevinmiştir. Candan, yeni evine taşınır. Eşyaları boşaltırken siniri tepesindedir. Gözyaşlarına hakim olamaz. İşi gücü bırakıp evden çıkar ve Demir’in evine gider.

CANDAN DEMİR’İN HIRSIZ OLDUĞUNU BİLİYOR

Kapıyı açan Demir Candan’ın yüzündeki ifadeden birşeyler olduğunu farkeder. Ona neyin var deyince Candan onun hırsız olduğunu bildiğini söyler. Bu sırada uyumakta olan Öykü yanlarına gelir. Öykü neler olduğunu sorunca cevap veremezler. Birşey olmadığını söyleyerek onu odasına gönderirler. Öykü odasına gittikten sonra Candan sabah okula gittikten sonra bu konuyu konuşacaklarını söyleyerek evden ayrılır.

Sabah kahvaltıda Demir’in avukatı arayarak 2. duruşma için bilgilendirme yapar. Öykü, konuşmaları duyunca kimin aradığını sorar. Demir gerçeği anlatır. Öykü, duruşmada hakime neler söyleyeceğini bildiğini söyler. Demir Öykü’yü okula bırakır. Bu sırada Asu onu arar. Kermes için ne yapması gerektiğini sorar.

UĞUR TÜM GERÇEKLERİ CANDAN’A ANLATIYOR

Uğur Candan’ın dükkanına gelir. Candan, onu görünce kovar. Uğur, ondan beş dakika ayırmasını söyler. Uğur, Demir ve kendisi ile ilgili bütün gerçekleri anlatır. Artık bu işleri yapmadıklarını, onun evini

Son güncelleme: 13:48 - 26.02.2019