Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızım’da ayrılık rüzgarları… Kızım 29. yeni bölüm fragmanı yayında!
Kızım’da ayrılık rüzgarları… Kızım 29. yeni bölüm fragmanı yayında!
Kızım dizisinin son bölümünün yayınlanmasının ardından merakla Kızım yeni bölüm fragmanı araştırılıyordu ve yayınlandı. Kızım 29. yeni bölüm fragmanı bugün yayınlandı. TV8'de cuma akşamları ekrana gelen dizinin yeni fragmanında; Candan Demir'den Öykü'ye müsait bir zamanda formalite bir evlilik yaptıklarını ve ayrıldıklarını söylemesini istiyor. Demir, Candan'ı Murat ile birlikte görünce büyük bir şok yaşıyor. İşte Kızım 29. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 24 Nisan 2019 - 21:31

KIZIM 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

KIZIM 28. SON BÖLÜM ÖZETİ

Demir Uğur ile birlikte Cemal’i bulmak için zamanla yarışıyor. Ahmet’in kardeşini sıkıştırırlar. Ahmet’in tamirhanesinin nerde olduğunu sorarlar ancak kardeşi abisinin korkusundan söyleyemeyeceğini söylese de Demir, boğazına sarılır. Demir Ahmet’in tamirhanesini bulur. Uğur ile birlikte içerde kimlerin olduğunu öğrenmek için gözetlemeye başlarlar.

AHMET CEMAL’İ VURUYOR

Öykü uykusunda kabus görür. Babasının adını sayıklar. Öykü’nün babasının adını sayıkladığını duyan Candan onu teskin eder. Öykü’nün yanına yatar Öykü de ona sarılır. Demir tamirhanenin önüne gelir. Dışardaki araba ile ilgili Ahmet’in adamlarıyla konuşarak onları oyalamaya çalışır. Bu sırada Uğur arka kapıdan girer ve Cemal’in iplerini çözer. Arabanın egzosunu bağırtırlar. Bu sırada Ahmet “bağırtmayın şunu” der. Bu sırada Demir’i gören Ahmet bağırmaya başlar. Demir adamlardan birini yumrukla indirir. Cemal de diğer adamını yumruklar. Aşağı inen Ahmet silahını Cemal ve Uğur’a doğrultur. Tam tetiği çekeceği anda Demir yetişir. Ahmet’e yumruk atar. Ne olduğunu şaşıran Ahmet yumruğun etkisiyle bayılır. Demir Cemal’i de alarak kaçmak için hamle yapar. Uğur’a dışardaki arabaya binmesini söyler. Demir ve Cemal tam arabaya binecekken Ahmet elinde silahla arkalarından “Cemal” diye seslenir. Demir Cemal’in önüne geçer ancak Cemal onu kenara doğru savurur. Bu sırada Ahmet silahını ateşler ve Cemal’i vurur.

DEMİR HAREKETE GEÇİYOR

Öykü Candan’a ameliyat ile ilgili sorular sorar. Candan onun rahatlaması için güzel şeyler söyler ve “sakın korkma” der. Cemal’in içeride olduğunu anladıkları anda Demir Uğur’u tamirhanenin arka kapısı olup olmadığını kontrol etmesi için gönderir. Uğur Demir’e mesaj atar, arkada giriş olduğunu haber verir. Demir harekete geçer.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

CEMAL AMELİYATA ALINIYOR

Demir Cemal’i arabaya bindirir Uğur’a gazlamasını söyler. Demir Cemal’e seslenir ancak Cemal bayılır. Demir ve Uğur Cemal’i hastaneye yetiştirir. Cemal acilen ameliyata alınır. Bu sırada Demir Öykü’ye durumu nasıl anlatacağını düşünmektedir. Öykü’ye Doktor İhsan ile ne konuştuğunu açıklamak zorundadır ancak Cemal’in vurulması her şeyi alt üst etmiştir. Bu arada Uğur, yaşanan olaylardan sonra Demir’e polislere ne söyleyeceklerini sorar. Demir gerçekleri anlatacaklarını söyler. Uğur buna pek razı değildir. Demir’e Ahmet duyarsa peşimize düşer” diyerek onu uyarır.

DEMİR GERÇEĞİ AÇIKLIYOR

Demir sabah kahvaltıda ona iliğini verecek kişinin Cemal olduğunu açıklar. Ancak Cemal’in kaza yaptığını ve hastanede olduğunu söyler. Öykü buna inanmaz ve öfkeyle “Bana kötülük olsun diye ilik vermekten vazgeçti değil mi” der. Demir Öykü’nün bu sözleri karşısında şaşırır ama “Hayır, hayır kaza yaptı hastanede şu anda” diyerek onu teselli eder.

Son güncelleme: 15:57 - 25.04.2019