Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızım 9. yeni bölüm 2. fragmanı tüyleri diken diken etti! Öykü yürekleri parçaladı! (Kızım 9. bölüm fragmanı izle)
Kızım 9. yeni bölüm 2. fragmanı tüyleri diken diken etti! Öykü yürekleri parçaladı! (Kızım 9. bölüm fragmanı izle)
Kızım 9. yeni bölümden 2 yeni fragman yayınlandı. Yeni bölümden önemli sahneler içeren fragmanda; Demir, Öykü'nün hastalığını öğrendikten sonra belirtilerinde farkına varıyor. Öykü'ye olan ilgisi artan Demir kızına güç vermek istiyor. Demir bambaşka birine dönüşüyor. İşte Kızım 9. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Kasım 2018 - 23:13

Kızım 9. yeni bölüm 2. fragmanı da TV8’de yayınlandı. Öykü doktorundan babasına hastalığından bahsetmemesini ve bu durumun aralarında bir sır olarak kalmasını ister. Asu annesinin mezarını ziyaret eder ve annesine torunu Öykü’yü anlatır. Kızım 9. yeni bölüm fragmanında ise; Öykü, Demir ile arasını düzeltmeye çalışıyor. Demir onu kandıramayacağını söylüyor ve aralarında komik anlar yaşanıyor. Ama Öykü hastalığının belirtileri ile Demir’i yıkıyor. Öykü bir anda yere düşünce, Demir kendini banyoya kapatıp ‘sakin ol sen onun babasısın’ diyor. İşte Kızım 9. yeni bölüm fragmanları…

KIZIM 9. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN


KIZIM 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KIZIM 8. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Öykü, Doktor İhsan’ın muayenehanesine gelir. İhsan şaşırır. Babası ile konuşması gerektiğini söyleyince Öykü onunla konuşmasını ister. İhsan’a babası ile ilgili geçmişi anlatır ve hastalığını onun öğrenmemesi gerektiğini söyler. Öykü hasta olduğunu bildiğini söyler. Hastalığını kimseye söylememesini ister. Ona durak isimlerini sayarak iyi olduğuna inanmasını ister.

“EĞER SÖYLERSEN BEN YOK OLURUM”

Babasına hastalığından bahsetmemesini aralarında bir sır olarak kalmasını ister. İhsan’a yalvarır. Doktor İhsan babasına söylemek zorunda olduğunu söyleyince, Öykü eğer babasına bu sırrını söylerse ben yok olurum der. İhsan bunu neden istediğini sorunca, Öykü hastalığını öğrenince onu terk edeceğini söyler.

Bu arada Demir, Öykü’den haber alamayınca panikler. Korkmaz, Uğur’a yeni işle ilgili yapması gerekenleri anlatır. Uğur gidince telefonla Cemal’i arar ve durumu anlatır. Uğur, Demir’e Korkmaz ile konuşmalarını anlatır ve akşama ikisini de beklediğini söyler. Demir, Öykü’nün kayıp olduğunu onu aradığını söyler.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

ASU HIRSIZLIK YAPIYOR

Asu girdiği bir marketten içki çalar. Demir çok korkmuştur. Öykü hiçbir yerede yoktur. Uğur’da onu bulamadığını söyler. Demir, herşeyden kendini sorumlu tutar. Tam pansiyona dönerlerken Öykü’yü bulurlar. Demir, öfkeden bağırmaya başlar ve ona bu saate kadar nerede olduğunu sorar. Öykü, kediye süt verdiği yalanını söyler.

Pansiyonda Candan ikisini beklemektedir. Öykü’ye Candan’ın yanında da bağırmaya devam eder. Candan, babasının onu çok merak ettiğini söyler. Candan, Demir’e sakin olmasını söyler ve kliniğe gider. Öykü babasından özür diler. Demir yumuşamıştır.

kizim-yeni-bolum

CEMAL’DEN BÜYÜK TUZAK

Asu annesinin mezarını ziyaret eder. Annesi ile konuşur. Annesine torunu Öykü’yü anlatır. Akşam Candan pansiyona gelir. Demir’e ne yaptıklarını sorar. Demir sorunu çözdüklerini anlatır. Bu sırada Uğur Demir’i arar ve Korkmaz’ın kendilerini beklediklerini söyler. Demir, ertelemesini söylesede Uğur bunun imkansız olduğunu söyler. Candan, konuşmalara kulak misafiri olur. Demir Öykü’yü Candan’a emanet eder ve Uğur’un yanına gider.

UĞUR VE DEMİR UCUZ KURTULUYOR

Uğur ve Demir, Korkmaz’ın onlara oynadığı oyundan habersiz işi bitirmeye giderler. Korkmaz durumu Cemal’e haber verir. Cemal, uzaktan onları takip etmektedir. Uğur ve Demir Korkmaz’ın kendilerinden istediği vazoyu çalmayı beceremezler. Cemal, hırsızlığı polise haber vermiştir ama Uğur ve Demir’in erkenden çıkmaları tüm planları alt üst etmiştir. Demir ve Uğur polisin geldiği görünce bu işte bir iş olduğunu anlar.

Son güncelleme: 08:29 - 13.11.2018