Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuzgun 13. yeni bölüm fragmanı yayında! “Beni öldür ama sakın ihanet etme!”
Kuzgun 13. yeni bölüm fragmanı yayında! “Beni öldür ama sakın ihanet etme!”
Kuzgun 13. yeni bölüm fragmanı bugün Star TV'de ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Meryem, Dila'ya Kuzgun'u girdiği yoldan onun kurtarabileceğini söyleyerek, "Sakın ondan vazgeçme!" diyor. Kuzgun da Dila'ya "Beni öldür ama sakın bana ihanet etme benim senden başka yolum kalmadı" diyerek ona güvenmek istiyor. İşte Kuzgun 13. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 4 Mayıs 2019 - 21:27

KUZGUN 13. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KUZGUN SON BÖLÜM ÖZETİ

Babasının hayatta olup olmadığı konusunda kesin bir bilgiye sahip olamayan Kuzgun, Bora’yla bir pazarlık yapar ancak bir şartı vardır. Öte yandan Bora, Teo’yu Kartal’ın öldürdüğünü öğrenir ve acımasız bir intikam planı yapar. Kartal’ın ölümle yüz yüze gelmesi artık an meselesidir. Kuzgun’un Behram’ın yerini alacak bir veliaht olduğuna inanmak istemeyen Dila, Kuzgun’u adım adım takip eder.

Bu sırada, Kuzgun’un da içerisinde bulunduğu karanlık dünyada bütün dengelerini değiştirecek büyük bir patlama yaşanır. Kuzgun, ailesinin güvenliği için birkaç gün Meryem’de kalmaya karar verir. Dila’ya da birlikte gitmeyi teklif eder. Meryem, Kuzgun, Kumru ve Kartal yıllar sonra yeniden bir aradadır. Kuzgun için baba evinde duygusal anlamı çok büyük anlar yaşanacaktır. Meryem ile Dila arasında da yeni bir yüzleşme yaşanır.

O sırada Kumru, Dila’nın ailesine yaptığı ihanetini öğrenir. Kuzgun ve Dila ilk kez o gece aynı yatakta yatarlar. Aralarındaki duvarlara, sırlara ve Kuzgun’un intikam isteğine rağmen, Dila ile Kuzgun’un birbirlerine duydukları derin aşk her geçen gün karşı konulması daha imkansız hale gelmeye başlar. Dila, Bora’nın Kuzgun’la ilgili tehlikeli bir planı olduğunu hissedince, Bora’nın karşısına çıkar. Ancak Bora’nın planları Kuzgun’la sınırlı değildir. Bora, korkutucu yüzünü ilk kez Dila’ya da gösterir. Dila, Bora’nın fiziki tehdidi altındayken, Kuzgun da hem Kartal’ın hayatı hem de kendi hayatı üstünden ölümcül bir komployla karşı karşıyadır.