Labirent Son İsyan konusu ne? Labirent Son İsyan oyuncuları kimler?

Labirent üçlemesinin son bölümünde Thomas labirenti yenmiş ve Alev Deneyi'ni geçmiştir. Ancak içeride kalan arkadaşlarını kurtarmak için beraberindeki kaçak arkadaşlarıyla birlikte WCKD kontrolündeki 'Son Şehir'e girecek, ölümcül 'Işıl' hastalığının tedavisinin bulunması için akıl almaz bir mücadele içine girecektir. İşte Labirent: Son İsyan konusu ve oyuncuları...

Labirent Son İsyan konusu ne? Labirent Son İsyan oyuncuları kimler?

Bilim Kurgu ve aksiyon filmi tutkunlarının beğenerek izleyeceği Labirent Son İsyan bu akşam televizyonda izleyicilerin karşısına çıkacak. Peki Labirent Son İsyan konusu ne, oyuncuları kimler?

LABİRENT SON İSYAN KONUSU NE?

Thomas ve arkadaşları Labirent’ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.’e direnen isyancı grup Right Hand ile bir araya gelmeyi başarabilmişlerdir. Ancak Teresa’nın ihaneti sonucu grup kendini bir kez daha W.I.C.K.E.D.’a karşı mücadele ederken bulmuş, bu mücadele sırasında Minho’nun, organizasyon tarafından yakalanmasını engelleyememişlerdir. Minho’yu kurtarmak için yola çıkan Thomas ve arkadaşları organizasyonun peşine düşer. Bu uğurda aldıkları kararlar yalnızca arkadaşlarının değil, dünyanın da kaderini değiştirecektir.

LABİRENT: SON İSYAN FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Dylan O’Brien – Thomas
Kaya Scodelario – Teresa
Thomas Brodie-Sangster – Newt
Dexter Darden – Frypan
Nathalie Emmanuel – Harriet
Giancarlo Esposito – Jorge
Aidan Gillen – Janson
Walton Goggins – Lawrence
Ki Hong Lee – Minho
Jacob Lofland – Aris
Barry Pepper – Vince
Will Poulter – Gally
Rosa Salazar – Brenda
Patricia Clarkson – Ava Paige

Loading...