Leke 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Leke 4. yeni bölüm izle)

Leke 4. yeni bölümü ile Kanal D'de seyirci karşısına çıktı. Leke 4. bölümde; Cem Yasemin'i kulübe davet ediyor. Ona büyük bir sürprizi vardır. Gecede Arda Cem'in yanında Yasemin'i görüyor. Yasemin'i tekne baskınından hatırlayan Arda annesine onunla ilgili yalan söylüyor. Yasemin, dayak yemiş halde kapısına gelen Şirin'e yardım etmek istiyor ancak Şirin ortadan kayboluyor. Hakan Müdür, Birkan'ı Yasemin'in ifadesi ile ilgili sıkıştırıyor. Birkan Serpil'den yardım istiyor ve şeytani bir plan yapıyor. Mehmet Yasemin'i Cem'in yanında görünce inanamıyor ancak onun Yasemin ile ilgili bir planı vardır. Leke 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? İşte Leke 4. yeni bölüm özeti...

Leke 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Leke 4. yeni bölüm izle)

LEKE 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

 

Leke 4. yeni bölümü bugün yayınlandı. Leke 4. bölümünde; Yasemin, kapısına perişan halde gelen Şirin’i o halde görünce şok geçiriyor. Şirin Yasemin’in ona yardım etmesine fırsat vermeden ortadan kayboluyor. Yasemin Şirin’i bulabilmek için çaresizce Birkan’dan yardım istiyor. Yasemin’e takıntısı giderek artan Birkan Hakan’ın Yasemin’in ifadesini istemesinden sonra ablası Serpil’i devreye sokarak akıl almaz bir plan yapıyor. Mehmet ne pahasına olursa olsun CEO olmayı kafasına koyuyor ve bu uğurda Yasemin’i feda etmeye hazırlanıyor. Murat’ın durumuna üzülen Cem, Yasemin’e ameliyat için yardım etmeyi teklif ediyor ancak Yasemin’in tavrı Cem’i derinden etkiliyor. Leke dizisi 5 bölüm fragmanı geldi. İşte 4. bölümde yaşananlar…

LEKE 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 4. BÖLÜM ÖZETİ…

Cem, Yasemin’in evine gelir. Yasemin ona çay içmeyi teklif eder. Ancak Cem sabah erken kalkacağını söyler. Cem Yasemin’e onunla geçirdiği her saniyenin çok iyi geldiğini söyler. Yasemin’den onu üzdüğü için özür diler ve affetmesini ister. Yasemin affettiğini söyler. Cem bir daha ne zaman görüşeceklerini sorar. Yasemin “konuşuruz” der. Cem Yasemin’i öper ve iyi geceler diyerek evden çıkar.

Birkan ablası Serpil ile buluşur. Serpil’e kızların nerede olduğunu ardından da yaralanıp yaralanmadıklarını sorar. Serpil kızların sağlam olduklarını bir şeyleri olmadığını söyler. Serpil, Birkan’a bir şey öğrenip öğrenmediğini sorar. Serpil isimlerinin herhangi bir yerde geçmesinden endişelidir. Birkan emniyetteki arkadaşını arayarak vaziyeti öğrenir. Birkan korkacak bir durum olmadığını söyler. Serpil rahatlamıştır.

Yasemin Murat uyuduktan sonra günlüğüne bir şeyler yazar. Mutluluktan yüzü parlar. O sırada Cem’in telefonuna bir mesaj gelir. Sabah Mehmet Cem’den özür diler. “Arda’nın yanındaki kadın annenmiş” deyince Cem biraz bozulur ve “Kapattık o konuyu” diyerek Mehmet’in daha fazla konuşmasına fırsat vermeden odasına girer. Mehmet Cem’in odasına girer ve “Annen Arda’ya şirket kurmuş” der. Cem Mehmet’in bu ısrarlı konuşmalarından çok rahatsız olmuştur. Mehmet’e “Seni niye ilgilendiriyor” der.

Mehmet, Cem’in kardeşi Arda yüzünden CEO’luk pozisyonunun zor olduğunu söyleyerek “Teklif gelirse hemen reddet. Arda’nın durumu yüzünden yukardan aşağı inmesi kolay olmaz” der ve odadan çıkar. Oktay toplantı odasında herkesi toplamıştır. Gidişinden sonraki gelişmelerle ilgili konuşurlarken Mehmet söze girerek yeni CEO hakkında soru sorar. Oktay CEO yeni CEO konusunda kararın kendisinde olduğunu söyler. Mehmet onun kararının ne olduğunu sorar. Oktay Cem’i söylemek ister ama konu başka bir yöne kayar.

Mehmet Cem’i Arda ile ilgili kozu ile ilgili sıkıştırmaya çalışırken Cem’den karşı hamle gelir. Kardeşi Arda’nın uyuşturucu ile ilgili yaşadığı olayı masadakilerle paylaşır. Mehmet’in silahı elinde patlamıştır. Öfkeden elindeki kağıdı buruşturur. Cem alaycı bir ifadeyle Mehmet’in yüzüne bakar.

Birkan Yasemin’i arayarak kendisine uğramasını ister. Birkan’a konunun ne olduğunu sorar ancak Birkan gelince konuşacaklarını söyler. Şirin Serpil’e artık bu işi yapamayacağını söyler. Serpil kabul eder ancak bir şartı vardır. Şirin’e ondan aldığı borç paraları ödemesi halinde bırakıp gidebileceğini söyler. Şirin parayı ödeyeceğini söyler ancak Serpil’den süre ister.

OKTAY’DAN MEHMET’E İKİNCİ ŞOK

Mehmet, Oktay’ın yanına gider ve CEO olmak istediğini söyler. Oktay’a Cem’in kardeşinden dem vurarak neden Cem’in CEO olamayacağını biraz da tehditvari şekilde anlatmaya çalışır. Oktay durumun farkına varmıştır. Mehmet’e patronun kızı ile ilgili bir örnek verip Cem’in kardeşinin uyuşturucu meselesini patronun dert etmeyeceğini söyler. Mehmet bir kez daha yıkılır.

LEKE SON BÖLÜM İZLE

ŞİRİN YASEMİN’E GİDİYOR

Oktay Cem ile yemekte Mehmet’in tavrını eleştirir. Ardından Arda’nın durumunu sorar ve Cem’i kardeşi konusunda uyarır. Yasemin Birkan’dan olay gecesi kaybolan çantasını alır. Yasemin’e dışarıda yemek yemeyi teklif eder tam odadan çıkarken Hakan Müdür gelir. Yasemin teşekkür ederek odadan çıkarken Hakan Birkan’a kaybolan kızla ilgili ifade tutanağının hala savcılığa ulaşmadığını söyleyerek durumunu sorar. Birkan şaşkın gözlerle Hakan’a bakakalır. Gece Cem Yasemin’i yemeğe davet eder. Yasemin’e hazırlanmasını gelip alacağını söyler. Yasemin hazırlanır. Kapı çalar Yasemin Cem’in geldiğini düşünerek kapıyı açar ancak karşısında Şirin’i bulur.

MEHMET YASEMİN’E TUZAK KURUYOR

Şirin’in yüzünde yara bere izlerini gören Yasemin şoke olur. Şirin’e neler olduğunu ve bunu ona kimin yaptığını sorar. Bu arada Mehmet Oktay’dan sonra şirketin yeni CEO’su olmak için bir plan yapar. Planını Pelin’e açıklar. Şirketin patronu olan Her Fischer ile yemekte yaptığı konuşmayı anlatır. Patronuna daha önce de İstanbul’a geldiğini ama hep iş konuştuklarını ardından da “İstanbul’da güzel bir gece geçirmek ister misiniz” diye sorduğunu anlatır. Pelin bu güzel geceyi nasıl geçirteceğini sorduğunda ise Mehmet “Yasemin’i göndereceğim” der.