Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmed Bir Cihan Fatihi 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mehmed Bir Cihan Fatihi ilk bölüm izle
Mehmed Bir Cihan Fatihi 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mehmed Bir Cihan Fatihi ilk bölüm izle
Mehmed Bir Cihan Fatihi 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kanal D'nin yeni dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi İlk bölümü ile dizi severleri ekranlara bağladı. Osmanlı padişahı İkinci Murad'ın ölmesi üzerinde Bizans'ın esiri Şehzade Orhan ile Manisa'da bulunan İkinci Mehmed tahta geçmek için hareket etti. Peki tahta kim geçecek? İşte Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm fragmanı...
Magazin 20 Mart 2018 - 22:26

Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm fragmanı geldi! Mehmed tahta geçiyor ve Bizans’a savaş açıyor. Çandarlı Halil Paşa, Sultan Mehmed’e engel olmak için elinden geleni yapıyor. İşte Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin yeni bölüm fragmanı…

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ YENİ FRAGMAN

Sultan Mehmed Han, tahta geçer geçmez savaş planlarını uygulamaya başlıyor! Mehmed, kritik kararını veriyor. Çandarlı Halil Paşa geçmişte yaptıkları için idam edilecek mi?

 

Şehzade Mehmed’i babası Murad Han’ın ölümünden sonra herkesi etkileyecek önemli bir sınav bekliyor. Şehzade Mehmed, babası Murad Han'ın vefatından sonra tahta çıkmak üzere Manisa'dan, Edirne'ye yola çıkar. Tahtın bir diğer adayı olan Şehzade Orhan ise bu sırada Konstantiniyye'dedir. İmparator Konstantinos, Şehzade Orhan'ı Osmanlı'nın başına geçirmek ister ve Edirne'ye gönderme kararı alır. Edirne'de onları bekleyen Çandarlı Halil Paşa'nın taht mücadelesinde kimi destekleyeceği Osmanlı'da yeni bir dönemin başlamasına yol açacaktır.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ İLK BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 07:16 - 21.03.2018