Sözcü Plus Giriş

Müge Anlı kimdir, evli mi? Eski eşi Burhan Akdağ kimdir?

Hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Müge Anlı kimdir, evli mi sorularının yanıtları izleyicileri tarafından merak ediliyor. Müge Anlı 1993 yılında Burhan Akdağ ile evlenmiş, 2008 yılında ise ikili boşanmıştır. Peki Müge Anlı'nın eski eşi Burhan Akdağ kimdir? İşte Müge Anlı ve eski eşi hakkında merak edilenler...

Güncellenme: 13:14, 01/02/2018
Müge Anlı kimdir, evli mi? Eski eşi Burhan Akdağ kimdir?

Hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı iel Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı kimdir, kaç yaşındadır, nereli merak ediliyor. Takipçileri Müge Anlı evli mi, boşandı mı gibi soruların da yanıtlarını arıyor. Eski eşi Burhan Akdağ hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Peki Müge Anlı kimdir? Eski eşi kimdir?

MÜGE ANLI KİMDİR?

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ndne mezun olmuştur. Lisans eğitiminin ardından akademik kariyerine devam etmek isteyen Anlı, Kadir Has Üniversitesi’nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.

Bir kız çocuğu sahibi olduğu Burhan Akdağ’dan 2008 yılında ayrılan Müge Anlı, Televizyon kariyerine magazin dalında giriş yapmıştır. İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır. Sadece magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yapmıştır.

müge-anlı-hayat

Dobra Dobra programı ile birlikte edindiği sunuculuk tecrübesini farklı alanlara taşımak isteyen güzel sunucu, Atv ekranında tek başına üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hayata geçirmiştir. Hukuk konusundaki bilgi ve tecrübesini de kullanan Anlı, programında yakınlarını arayan insanları ve faili meçhul cinayetleri konu olarak ele aldı. Birçok cinayeti programı aracılığıyla aydınlatmayı başaran güzel sunucu, bu programa gündüz kuşağında devam etmektedir.

ESKİ EŞİ BURHAN AKDAĞ KİMDİR?

Müge Anlı bir kere evlenmiştir. O da 1993 yılında hayatını birleştirdiği 2008 yılında ayrıldığı Burhan Akdağ'ladır. Burhan Akdağ'da Müge Anlı gibi gazetecidir. Burhan Akdağ 3 kere evlenmiştir. Bu evliliklerin ikisi Müge Anlı ile olmuştur. Müge Anlı ile eşi olaylı bir şekilde boşanmışlardır. Müge Anlı eşini şiddet uyguladığı gerekçesi ile şikayet etmiştir. Basında bu konuyla ilgili birçok iddia yer almıştır. Koynumdaki Yılan isimli bir kitabı vardır.