Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Akıncı kimdir? Murat Akıncı kaç yaşında?
Murat Akıncı kimdir? Murat Akıncı kaç yaşında?
Murat Akıncı kimdir? sorusu magazin gündeminin en çok merak edilen konusu oldu. 34 yaşındaki Murat Akıncı güvenlik işiyle uğraşıyor. İşte Murat Akıncı hakkında merak edilenler...
Magazin 17 Haziran 2019 - 12:38

Magazinseverler Murat Akıncı’nın hayatıyla ilgili detayları merak ediyor. Peki Murat Akıncı kimdir, kaç yaşında? İşte Akıncı hakkında bilinmeyenler…

MURAT AKINCI KİMDİR?

Murat Akıncı 34 yaşındadır. Güvenlik işiyle uğraşan Murat Akıncı Zerrin Özer’le evlendikten sonra hakkında çıkan iddialarla magazin gündemine oturdu.

Bir TV kanalında canlı yayına telefon bağlantısı ile katılan Seda Hanım, Mahmut Atalay adıyla tanıştığı ve yaklaşık 1,5 sene boyunca flört ettiği Murat Akıncı'nın kendisini 400 bin lira dolandırdığını iddia etti. Bunu annesiyle birlikte yaptığını söyleyen Seda Hanım, yurtdışına öğrenci gönderen ve eğitim konularında destek veren bir kuruluşta çalıştığı sırada kendisiyle tanıştığını ve Akıncı'nın kardeşinin okul işleri için ofislerine geldiğini anlattı. Sonrasında aralarında bir yakınlaşma olduğunu ve kısa bir süre sonra kendisinden bin lira istediğini söyleyen Seda Hanım, aynı akşam borcunu ödediğini ve böylelikle kendisine güven verdiğini söyledi. Seda Hanım 16 Kasım 1984 doğumlu olduğunu söylediği Murat Akıncı'nın ilerleyen dönemlerde çirkin yüzünü gösterdiğini ve kendisini tehdit ettiğini hatta oğlunu öldürmekle korkuttuğunu söyledi. Mahkeme kayıtlarında bu bilgilerin hepsinin bulunduğunu söyleyen Seda Hanım, bu süre zarfında kendisinden tek kuruş bile alamadığını söylerken işinden olduğunu ve kendisini Mahmut Atalay olarak tanıtan Murat Akıncı'nın yalancı ve dolandırıcı olduğunu öne sürdü.