Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Başoğlu eski eşiyle duvarların ardında…
Murat Başoğlu eski eşiyle duvarların ardında…
Geride bıraktığımız yaz teknesinde yeğeniyle birlikte samimi görüntüleri ortaya çıkan Murat Başoğlu, bu çirkin gelişmelerin ardından evini boşaltmış ve eşinden ayrılmıştı.
Magazin 11 Şubat 2018 - 10:39

Öz yeğeni Burcu Başoğlu ile ilişki yaşadığı görüntülerle kamuoyunda şok etkisi yaratan Murat Başoğlu, 14 yıllık eşi Hande Bermek’ten boşanmıştı. Başoğlu olaydan aylar sonra evinde değişiklikler yaptı. Posta’da yer alan habere göre, Murat Başoğlu-Hande Bermek çifti boşanmanın ardından İstanbul-Beykoz’daki evlerini kapattı. İkili Bodrum-Gündoğan’daki yazlıklarında birlikte yaşamaya devam ediyor.

murat-ic

MURAT BAŞOĞLU EVİN ÇEVRESİNİ DUVARLA ÖRDÜRDÜ

Sunucu Murat Başoğlu, Gündoğan’daki villasının önünden geçen kişilerin bakışları, hakaret ve küfürleri, camlara taş atmaları nedeniyle önlem aldı. Demir parmaklıkları olan kapıyı söktürdü. Evin çevresini kale duvarı gibi ördürdü. Artık içerisi görünmüyor. Murat Başoğlu kimse kendisini görmesin diye sabah çok erken saatlerde ya da gece yarıları dışarı çıkıyor.

muratbasoglu

 

Son güncelleme: 11:52 - 11.02.2018