Sözcü Plus Giriş

Murat Başoğlu gözyaşları içinde açıkladı!

2017 yılının en büyük magazin skandalı kuşkusuz Murat Başoğlu'nun öz yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede aşırı samimi bir şekilde görüntülenmesi olmuştu. Öz yeğeni ile ilişkiye girerken görüntülenen Murat Başoğlu sessizliğini bozdu.

Güncellenme: 14:26, 01/11/2017
Murat Başoğlu gözyaşları içinde açıkladı!

Murat Başoğlu geçen yaz ayında yeğeni Burcu Başoğlu ile birlikte bir teknede ilişkiye girerken objektiflere yakalanmıştı. Bu olaydan sonra eşiyle boşanan Murat Başoğlu suskunluğunu bozdu. Uçankuş’a konuşan ve kendisine kumpas kurulduğunu iddia eden 50 yaşındaki sunucu, “İnsanlar benim ölmemi istedi. Tabii ki çok pişmanım. Beni linç ediyorlar. Karım da çocuğum da terk etti. Biri bize kötülük yapıyor. Bunu başarmak için kumpas kurmuşlar. Bu sektörde hangi kötü şeyle adımı duymuşlar? Böyle bir olayla kimsenin karşısına hiçbir zaman çıkmak istemezdim” açıklamasında bulundu.

SAKAL BIRAKTI, HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLADI

Sakal bıraktığı görülen ve kilo verdiği gözlerden kaçmayan Murat Başoğlu röportaj sırasından göz yaşlarına hakim olamadı.

İlginizi ÇekebilirBüyük rezaletin perde arkası! Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'nın yasak aşkıBüyük rezaletin perde arkası! Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'nın yasak aşkı
İlginizi ÇekebilirEnsest skandalında sular durulmuyor! Murat Başoğlu'ndan flaş hamleEnsest skandalında sular durulmuyor! Murat Başoğlu'ndan flaş hamle

Yayınlanma Tarihi:13:46,