Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Başoğlu gözyaşları içinde açıkladı!
Murat Başoğlu gözyaşları içinde açıkladı!
2017 yılının en büyük magazin skandalı kuşkusuz Murat Başoğlu'nun öz yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede aşırı samimi bir şekilde görüntülenmesi olmuştu. Öz yeğeni ile ilişkiye girerken görüntülenen Murat Başoğlu sessizliğini bozdu.
Magazin 1 Kasım 2017 - 13:46

Murat Başoğlu geçen yaz ayında yeğeni Burcu Başoğlu ile birlikte bir teknede ilişkiye girerken objektiflere yakalanmıştı. Bu olaydan sonra eşiyle boşanan Murat Başoğlu suskunluğunu bozdu. Uçankuş’a konuşan ve kendisine kumpas kurulduğunu iddia eden 50 yaşındaki sunucu, “İnsanlar benim ölmemi istedi. Tabii ki çok pişmanım. Beni linç ediyorlar. Karım da çocuğum da terk etti. Biri bize kötülük yapıyor. Bunu başarmak için kumpas kurmuşlar. Bu sektörde hangi kötü şeyle adımı duymuşlar? Böyle bir olayla kimsenin karşısına hiçbir zaman çıkmak istemezdim” açıklamasında bulundu.

SAKAL BIRAKTI, HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLADI

Sakal bıraktığı görülen ve kilo verdiği gözlerden kaçmayan Murat Başoğlu röportaj sırasından göz yaşlarına hakim olamadı.


Son güncelleme: 14:26 - 01.11.2017