Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nazire Dedeman son yolculuğuna uğurlandı
Nazire Dedeman son yolculuğuna uğurlandı
Umut Vakfı Kurucu Başkanı, Dedeman Holding eski Yönetim Kurulu Başkanvekili ve 3DE3 Yönetim Kurulu Başkanı Nazire Dedeman Çağatay (70), geçirdiği açık kalp ameliyatı sonrası yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamış ve tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirmişti.
Emre ÇEVİK
Magazin 6 Şubat 2019 - 15:11

Dedeman bugün son yolculuğuna uğurlandı. Kardeşi Murat Dedeman’ın sağlık sorunları nedeniyle (Birkaç gün önce açık kalp ameliyatı geçirmiş) katılamadığı cenazede Dedeman ailesi taziyeleri kabul etti.

Nazire Dedeman için ilk olarak Tarabya Ferahevler Dedeman Camisi’nde öğlen namazında bir cenaze namazı kılınacağı ve sonrasında perşembe günü ikindi namazında defnedilmek için Ankara’ya uğurlanacağı açıklanmıştı.

Perşembe Ankara Cebeci Asri Mezarlığı’ndaki aile kabristanında toprağa verilecek olan Nazire Dedeman için ilk olarak bugün Tarabya Ferahevler Dedeman Camisi’nde öğlen namazında cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Dedeman ailesinin yakınları ve iş dünyasının temsilcileri katıldı.

TAZİYELERİ KABUL ETTİLER

Aile adına taziye çadırında taziyeleri Nazire Dedeman’ın eşi Cem Çağatay ve Nazire Dedeman’ın kızları Özben ve Özlem Önal, yeğeni Murat Dedeman ve Banu Dedeman kabul etti.

İş dünyası ve cemiyet dünyasının önemli üyelerinden Ali Koç, Özcan Tahincioğlu, Ömer Karacan, Nevbahar Koç, Nurettin Hasman, Eda Taşpınar’ın katıldığı cenaze namazında merhum Nazire Dedeman için dualar edilirken aile taziyeleri kabul etti.

Son güncelleme: 15:16 - 06.02.2019