Neslihan Atagül, görümcesi Asuman Doğulu’ya kına yaktı

Görümcesi Asuman Doğulu'ya kına yakan Neslihan Atagül, gecenin sonunda muhabirlerin dudağının içine yaptırdığı dövmesiyle ilgili sorularını yanıtladı.

Neslihan Atagül, görümcesi Asuman Doğulu’ya kına yaktı

Oyuncu Neslihan Atagül, görümcesi Asuman Doğulu'ya kına yaktı. Eşi Kadir Doğulu ile birlikte görümcesi Asuman Doğulu-Serdar Turhan çiftinin önceki akşam Eyüp Teras Salon'da düzenlenen kına gecesine katılan Neslihan Atagül, görümcesine kına yakıp, göbek attı. Ünlü oyuncu kınayı yakarken zaman zaman zorlansa da keyifli anlar yaşadı.

neslihan-9

Doğulu kardeşleri bir araya getiren kına gecesine Kadir-Kemal Doğulu kardeşlerin yanı sıra Öykü Serter, İvana Sert ve Kerimcan Durmaz gibi tanınmış isimler katıldı.

neslihan-ic

Gecenin tüm hazırlıklarını gerçekleştiren Kına Organizasyon Erol Yıldırım, davetlilerden büyük beğeni aldı.

neslihan-ic-2

KAVGA YOK

Gece sonunda kameraların karşısına geçen Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çifti, mutluluklarını gazetecilerle paylaştı. Kadir Doğulu, “Damadı tanıdıkça, sevdikçe iş biraz daha kolaylaşmaya başladı. Kızımız tek, çok kolay olmadı. Buruk olsak da güzel bir yuva kurdukları için mutluyuz” dedi.

neslihan-ic-3

Eşi Kadir Doğulu'ya olan aşkını alt dudağına kazıttığı ‘K' harfli dövmesiyle bir kez daha gösteren Neslihan Atagül, dövmeyi soran muhabirlere “Yaptırırken zorlanmadım, acımadı da” diye cevap verdi. Atagül, eşinden bu tarz bir atak beklemediğini belirtirken Kadir Doğulu, “O kendi isteği, kendi bedeni… Tercihi bu yönde, saygı duyuyorum. Hiçbir zaman çekinmem sevgimi göstermede. Başka şeyler yaparım” diye konuştu.

neslihan-ic-4

‘Kara Sevda' dizi setinde Burak Özçivit ile kavga ettiği konuşulan Neslihan Atagül, çıkan haberleri yalanladı. Söze giren Kadir Doğulu, “Bunları siz çıkartıyorsunuz” diyerek röportajı sonlandırdı.