Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nesrin Cavadzade’den ‘La Casa De Papel’ açıklaması
Nesrin Cavadzade’den ‘La Casa De Papel’ açıklaması
İspanyol fenomen yapım La casa de papel de Nesrin Cavadzade'nin de rol alacağına dair söylentiler geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Çıkan bu iddialar sonrası Cavadzade, cephesinden açıklama geldi.
Magazin 5 Temmuz 2018 - 15:46

Üçüncü sezonunun da çekileceği müjdelenen La casa de papel'e Türk bir karakterin de katılacağına dair iddialar son zamanlarda dillendiriliyordu.
Bu karakteri ise oyuncu Nesrin Cavadzade’nin canlandıracağı ileri sürülmüştü. Cavadzade cephesinden ilk resmi açıklama geldi.

Oyuncunun menajeri yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Çıkan bazı haberler doğru. Görüşmeler sürüyor. İlk görüşmeden olumlu sonuç çıktı. Bir görüşme daha yapılacak. Nesrin Hanım 4-5 dil bilen bir oyuncu, bu onu daha da farklı kılıyor. Canlandırılacak karakterle ilgili şimdilik bir bilgi vermem doğru olmaz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene İspanyol yapımı ‘El Desentierro’ adlı sinema filminde kamera karşısına geçti ve performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Tercih edilmesinde önemli faktörlerden biri de bu olsa gerek” ifadelerini kullandı.