Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Niran Ünsal sekiz yıl sonra resmen evlendi
Niran Ünsal sekiz yıl sonra resmen evlendi
Niran Ünsal, yıldırım nikah yaparak sekiz yıldır birlikte olduğu İbrahim Gugu ile evlendi.
Magazin 26 Nisan 2017 - 15:45

Son dönemlerde mutaassıp açıklamalarıyla dikkat çeken ve ardından başörtüsü kullanmaya başlayan ancak “Kapandığım için iş alamıyorum” diyerek örtüsünü attığı için eleştiri odağı olan Niran Ünsal, bu kez de sekiz yıldır devam eden imam nikahlı ilişkisiyle gündeme geldi.

niran-unsal-2

EŞİNİN MEMLEKETİNDE EVLENDİ

İbrahim Gugu ile sekiz yıldır birlikte olan ve kamuoyuna Gugu’yu “Eşim” diye tanıtan Ünsal’ın yalan söylediği ortaya çıktı. Bu ilişkiden iki de çocuk sahibi olan ünlü şarkıcı, yıldırım nikahı yaparak ilişkisini resmiyete döktü. Eşi İbrahim Gugu’nun memleketi Giresun Görele’de gerçekleşen nikâh sonrası sosyal medya hesabından birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Ünsal, “Evlendik biz, şükürler olsun, 8 yıl sonra eşimin memleketi Görele’de evlendik” notunu düştü.

niran-ic-y

Bu paylaşımla Niran Ünsal, sekiz yıldır süren ve iki çocuk sahibi olduğu birlikteliğini imam nikahlı olarak devam ettirdiğini ortaya çıkardı.

niran-unsal-3niran-unsal-5niran-y

 

Niran Ünsal, geçtiğimiz yıllarda bazı kliplerin haddinden fazla açık seçik olduğunu söyleyerek müzik dünyasında gündem yaratmıştı. Ünsal’ın açıklamalarına tepki gösteren bazı sanatçılar, “Sen önce kendi kliplerine bak” diyerek çıkışmış, Ünsal bu sanatçılarla polemiğe girmişti. Hatta Ünsal’a kız kardeşi Nida Ünsal da tepki gösterince aralarında ciddi bir tartışma yaşanmıştı. Daha sonra Ünsal, muhafazakar açıklamalarını artırdı ve bir süre sonra da tesettüre girdi. Ancak Ünsal, geçtiğimiz aylarda tesettürünü “İş alamıyorum” gerekçesiyle çıkarınca bu kez sadece kendisinden farklı düşünenlerin değil muhafazakar çevrelerin de tepkisini çekmişti. Sanatçı son olarak sürpriz nikahıyla yine tartışma yaratacağa benziyor.

 

 

 

Son güncelleme: 17:49 - 26.04.2017