Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nur Yerlitaş sağlık durumuyla ilgili konuştu
Nur Yerlitaş sağlık durumuyla ilgili konuştu
Yaklaşık bir yıldır yakalandığı beyin kanseri ile mücadele eden modacı Nur Yerlitaş, önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldı.
Magazin 2 Şubat 2019 - 09:14

Nur Yerlitaş öğle saatlerinde geldiği alışveriş merkezinde ilk önce bir restorana uğradı ve öğle yemeği yedi. Yemek sonrası yardımcı ile birlikte alışveriş turuna çıkan modacı, dünyaca ünlü markaların mağazalarını gezerek alışveriş yaptı. Alışveriş turu sırasında kendisini görüntülemek isteyen gazetecileri kırmayan Nur Yerlitaş, “Her gün evime gelip röportaj yapmak isteyen köşe yazarları, gazeteciler var. Hepsini geri çeviriyorum ama siz dışarıda çalışan emekçileri kıramıyorum. Çekin çocuklar” diyerek objektiflere poz verdi.

“BİRAZ HAVA ALMAK İSTEDİM”

Ünlü modacı, sağlık durumu hakkında, “Allah’ıma çok şükür, hamdolsun iyiyim. Tedavi devam ediyor, şimdi de hastaneden geliyorum. Biraz hava almak istedim, normalde pek dışarıya çıkmıyorum. Biraz değişiklik olsun gezeyim, hemen geri eve gideceğim” dedi. Kısa süren alışveriş turunda karşılaştığı hayranlarının da duasını alan Yerlitaş, özel aracıyla evinin yolunu tuttu.