Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nurgül Yeşilçay’dan hayranlarını üzecek haber
Nurgül Yeşilçay’dan hayranlarını üzecek haber
Kısa bir süre önce Mahalleden Arkadaşlar filminin çekimlerini bitiren ve tatile çıkan Nurgül Yeşilçay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini üzecek bir açıklamada bulundu.
Magazin 23 Temmuz 2019 - 14:17

Uzun bir aradan sonra geride bıraktığımız sezon Gülperi adlı diziyle sevenlerinin karşısına çıkan oyuncu Nurgül Yeşilçay, başarılı bir sezon çıkarmış ve büyük beğeni kazanmıştı. Başrolünü Timuçin Esen ile oynayan Nurgül Yeşilçay, dizinin final yapmasının ardından bir süre dinlenmiş ve sonrasında da başrollerini Alper Kul ile paylaştığı Mahalleden Arkadaşlar adlı filmde boy göstermişti. Yeşilçay film çekimlerinin bitmesinin ardından tatile çıktı ve buradan çektiği renkli kareleri sosyal medya hesabından paylaşmaya başladı. Bununla da yetinmeyen Yeşilçay, instagram üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtlayacağını açıkladı. Bunun üzerine kendisine yöneltilen ‘Yeni dizi projeniz var mı?’ sorusuna takipçilerini üzecek şu açıklamayı yaptı.

Son güncelleme: 13:49 - 24.07.2019