Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özlem Ada Şahin, mevlitte mini elbise giyince tepki aldı
Özlem Ada Şahin, mevlitte mini elbise giyince tepki aldı
Şarkıcı Berkay ile Özlem Ada Şahin kızları Arya için bir mevlit düzenledi. Özlem Ada Şahin, mevlit fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşınca Şahin'e bir takipçisi tepki gösterdi.
Magazin 29 Nisan 2018 - 15:31

2016 senesinde dünyaevine giren şarkıcı Berkay ile Özlem Ada Şahin’in geçen sene doğan kızları Arya için bir mevlit düzenledi.

ELEŞTİRİ OKLARININ HEDEFİ OLDU

Özlem Ada Şahin, kızının mevlitten çekilmiş fotoğrafları Instagram hesabından takipçileri ile paylaştı. Fotoğraflar yayınlanır yayınlanmaz takipçilerinden de eleştiri aldı.

“MİNİ ELBİSEYLE MEVLİT OLMAZ”

Bir takipçi Özlem Ada Şahin’in fotoğrafının altına, “Ya kötü yorum yapmayayım diyorum ama mini elbiseyle mevlit olmaz ki. Her şeyin kuralları var yani. Şimdi mevlitte mini giydin diye cool olmuyorsun ama bebeğin çok güzellik” yorumunda bulundu. Özlem Ada Şahin’in ise cevabı sert oldu.

“BOŞ İŞLER…”

Özlem Ada Şahin kendisini eleştiren takipçisine, “Cool olmakla ne alakası var bu benim seçimim. Önemli olan niyettir. Allah’tan başkası da gelip beni yargılayamaz. Ayrıca Kuran okunurken içeride naptığımı nettiğimi bilmeden gelmiş yazıyorsun buraya? Boş işler ifade özgürlüğünüzü kullandığınıza göre beni takip etmezseniz sevinirim. Sevgiler” yazarak cevap verdi.
ozlemadasahin

 

Son güncelleme: 15:34 - 29.04.2018