Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sarp Levendoğlu çapkınlık gecesinde
Sarp Levendoğlu çapkınlık gecesinde
Sarp Levendoğlu kız arkadaşlarıyla sabahlara kadar eğlendi.
Emre ÇEVİK
Magazin 3 Nisan 2016 - 13:42

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu arasındaki ayrılık iddaları bu haberden sonra farklı bir boyut kazancak. Bir süredir haklarında ayrılacaklar haberleri yapılan Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay çifti önceki akşam birlikte rol aldıkları Deliormanlı filminin tanıtımı için 3 Adam’a konuk olmuştu. Program boyunca mutlu çift tablosu çizen Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu görünen o ki film sonrası yapılan partide yaptıkları tartışmanın izlerini silememiş.

Foto: Emre Çevik

Bir balıkçıda baş başa yemek yerken magazin muhabirleri tarafından görüntülenen çiftten geceye damga vuran olay Birce Akalay’ın gözyaşları olmuştu.

Foto: Emre Çevik

Yaşadıkları bir tartışma sırasında patlayan flaşlarla tedirgin olan ikiliden Sarp Levendoğlu gözyaşlarını, “annesi rahatsızlandı” sözleriyle geçiştirmeye çalışsa da Sarp Levendoğlu’nun yeni görüntüleri bunun aksini söylüyor.

Foto: Emre Çevik

DENİZ TAKSİDE KIZLARLA BİRLİKTE

Sarp Levendoğlu, önceki akşam Kuruçeşme Koridor’da kız arkadaşlarıyla sabaha kadar eğlendi. Yardımcısının dışarıda bekleyen gazetecileri Levendoğlu’na söylemesiyle Levendoğlu, kızlarla birlikte sabaha doğru 08:00 sularında Deniz Taksi ile oradan ayrıldı.

Foto: Emre Çevik

Bebek iskeleye yanaşan deniz taksi Levendoğlu’nu oraya bıraktıktan sonra Anadolu yakasına geçerek Levendoğlu’nun yanındaki kız arkadaşlarını bıraktı.

Foto: Emre Çevik

Levendoğlu bu hareketiyle son zamanlardaki ayrılıyor haberlerini doğrular nitelikteydi.

Foto: Emre Çevik

Ayrıca Sarp Leventoğlunun aracını panikle, okul önündeki park yasaktır tabelasına sıfır vaziyette yayaların kullandığı kaldırıma park etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Foto: Emre Çevik
Son güncelleme: 21:15 - 03.04.2016