Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 29. yeni bölüm fragmanında Albay ölümün eşiğinde! Savaşçı 28. bölüm izle…
Savaşçı 29. yeni bölüm fragmanında Albay ölümün eşiğinde! Savaşçı 28. bölüm izle…
Savaşçı dizisi 28. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümün ardından izleyiciler heyecan içinde Savaşçı yeni bölüm fragmanını beklemeye başladılar. Son bölümde Kılıç Timi, Mehmet dedenin bir başka dileğini yerine getirmek için Anıtkabir’e gitti ve Mustafa Kemal Atatürk’e selam durdu. Peki Savaşçı 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve izleyicilerin merak seviyesi yükseldi. İşte son bölüm özeti...
Magazin 21 Ocak 2018 - 22:56

Kılıç Timimnin başından geçen olayları anlatan Savaşçı dizisinin son bölümünde yaşanan aksiyon dolu sahnelerin ardından 29. bölümde neler olacağını merak edenler yeni fragmanı bekliyor. Pazar gecelerinin vazgeçilmezi haline gelen dizi Savaşçı son bölümde Temo'yu ele geçiren Kılıç Timi, Kürşat'ın hamlesiyle şok olur.Albay Kopuz ve Yüzbaşı Kağan için Kürşat'ı durdurmak hiç kolay olmayacaktır. Haberimizden Savaşçı son bölümünü  izleyebilirsiniz. Peki yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

SAVAŞÇI 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANINDA ŞOK DETAY!

Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi… Savaşçı 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümü ile izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen Savaşçı yeni bölüm fragmanında dikkat çeken cümleler var; “Eğer Albay ölmezse sen öleceksin Pia.” cümlesi durumun vehametini ortaya koyuyor…


Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer’in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı” her pazar FOX TV'de.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM ÖZETİ

Temo'yu ele geçiren Kılıç Timi, Kürşat'ın hamlesiyle şok olur. Albay Kopuz ve Yüzbaşı Kağan için Kürşat'ı durdurmak hiç kolay olmayacaktır. Aşağıdaki linkten Savaşçı son bölümünü izleyebilirsiniz.

SAVAŞÇI 28. BÖLÜM İZLE!

Pia ise yaptığı planla Kopuz Albay'ı öldürmeye kararlıdır. Fakat Albay'ın Temo'yla ilgili gelen bilgilerdeki bir ayrıntıyı fark etmesi, Pia'yla Kopuz'u karşı karşıya getirir.

Bu arada Güneydoğu kırsalından gelen kötü haber Kılıç Timi'ni harekete geçirir. Albay Kopuz ve General Kutalmış için bu operasyon çok önemlidir. Çünkü söz konusu olan bir Mehmetçik'in hayatıdır. Bu Mehmetçik'i sağ salim dedesi ve ninesine kavuşturmak için  Kılıç Timi zamana karşı yarışır.

Obaköy'lü Şehit dedesi Mehmet Taşlıca'ya diğer torununun da şehadet haberini vermemek için canını ortaya koyan Kılıç Timi, Mehmet dedenin bir başka dileğini yerine getirmek için Anıtkabir'e gidecek ve Mustafa Kemal Atatürk'e selam duracaktır.

Son güncelleme: 10:42 - 23.01.2018