Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 9. son bölüm izle
Sen Anlat Karadeniz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 9. son bölüm izle
Sen Anlat Karadeniz 9. son bölüm ATV ekranlarında yayınlandı. Yayınlandığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran dizinin başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Mehmet Ali Nuroğlu yer alıyor. Dizi severler merak ediyor: Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi hakkında merak edilen son gelişmeler...
Magazin 21 Mart 2018 - 23:24

Sen Anlat Karadeniz 9. son bölümde; Abisinin ihanetini öğrenen Tahir, Karadeniz gibi köpürür. Yaşadığı büyük acıyla dalgalanırken, onu sakinleştiren tek şey, artık limanı bildiği Nefes’in “sana ihtiyacım var” demesi olacaktır. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte son bölüm izleme linki ve son bölüm özeti…

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Nefes daha Mustafa’nın ihanetini sindiremeden, kendisi gibi bir şiddet mağduruyla karşılaşarak bir kez daha sarsılır. Sürmene’de çıkan dedikodulardan Osman Hoca’nın Nefes’e evini açtığını duyan bir kadın, kendisini medreseye atmıştır.

Nefes, kendi acılarını bir yana bırakarak bu yaralı kuşu iyileştirmeye girişir.
Ama bir yandan kabusları, bir yandan Vedat’ın Nazar üzerinden giriştiği merhamet oyunu, bir yandan köydeki dedikodular, Koca Karadeniz’e sığmaya çalışan minicik kadını iyice nefessiz bırakır. Nefes’in imtihanına bir de Saniye’nin büyük şiddeti eklenince, abisinin ve annesinin ihanetini sindiremeyen Tahir, bir kez daha kendini feda eder: “Bu topraklar bana memleket sana gurbet Nefes. Bırak gurbete düşen ben olayım!”

Kaleliler dağılıyor mu? Bağrına mazlum bir ana-oğlu sığdıramayan Karadeniz ailesi bunu nasıl ödeyecek? Bir yandan Sayar-Dağdeviren ittifakının sonuçlarıyla uğraşan, bir yandan iyice yalnızlaşan Mustafa neler yaşayacak? Karadeniz bu imtihandan sınıfta mı kalacak?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 22:56 - 24.03.2018