Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vedat’ın oyunu Nefes’i zor duruma sokuyor! Sen Anlat Karadeniz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Vedat’ın oyunu Nefes’i zor duruma sokuyor! Sen Anlat Karadeniz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Sen Anlat Karadeniz dizisinin takipçileri 10. yeni bölüm fragmanını bekliyor. Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Mehmet Ali Nuroğlu yer aldığı Sen Anlat Karadeniz son bölümde Vedat ile Berrak arasında geçen diyalog Nefes'i bir kez daha kötülüğün içine sürüklüyor. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Magazin 23 Mart 2018 - 10:14

Yayınlandığı ilk günden tepki çeken dizi Sen Anlat Karadeniz dizisini yeni bölüm fragmanını bekleyen izleyiciler Nefes’in başına geleceklerin ipuçlarını arıyor. Yeni bölümde Sayar-Dağdeviren ittifakının sonuçlarıyla uğraşan, bir yandan iyice yalnızlaşan Mustafa’nın neler yaşayacağı Sen Anlat Karadeniz 10. bölüm fragmanında aranıyor. Son bölümde Tahir yaşadığı büyük acıyla dalgalanırken, onu sakinleştiren tek şey, artık limanı bildiği Nefes’in “sana ihtiyacım var” demesi oldu. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Abisinin ihanetini öğrenen Tahir, Karadeniz gibi köpürür. Yaşadığı büyük acıyla dalgalanırken, onu sakinleştiren tek şey, artık limanı bildiği Nefes’in “sana ihtiyacım var” demesi olacaktır. Nefes daha Mustafa’nın ihanetini sindiremeden, kendisi gibi bir şiddet mağduruyla karşılaşarak bir kez daha sarsılır.

Sürmene’de çıkan dedikodulardan Osman Hoca’nın Nefes’e evini açtığını duyan bir kadın, kendisini medreseye atmıştır. Nefes, kendi acılarını bir yana bırakarak bu yaralı kuşu iyileştirmeye girişir. Ama bir yandan kabusları, bir yandan Vedat’ın Nazar üzerinden giriştiği merhamet oyunu, bir yandan köydeki dedikodular, Koca Karadeniz’e sığmaya çalışan minicik kadını iyice nefessiz bırakır.

Nefes’in imtihanına bir de Saniye’nin büyük şiddeti eklenince, abisinin ve annesinin ihanetini sindiremeyen Tahir, bir kez daha kendini feda eder: “Bu topraklar bana memleket sana gurbet Nefes. Bırak gurbete düşen ben olayım!” Kaleliler dağılıyor mu? Bağrına mazlum bir ana-oğlu sığdıramayan Karadeniz ailesi bunu nasıl ödeyecek? Bir yandan Sayar-Dağdeviren ittifakının sonuçlarıyla uğraşan, bir yandan iyice yalnızlaşan Mustafa neler yaşayacak? Karadeniz bu imtihandan sınıfta mı kalacak?

Son güncelleme: 22:54 - 24.03.2018