Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Tahir, Nefes’in hamile olduğunu öğreniyor
Sen Anlat Karadeniz yeni bölümden 2 yeni fragman geldi. Yeni fragmanda; Tahir, Nefes'in hamile olduğunu öğreniyor. Baba olacağını öğrenen Tahir çok mutlu oluyor. Tahir ve Mustafa İstanbul'a gidiyor. Nefes ile Asiye onlara göz açtırmamaya karar veriyor. Fikret, Berrak'a annesini bulduğunu söyleyerek onları telefonda konuşturuyor. Tahir, Vedat'ın bıraktığı CD ile şok oluyor. Vedat videoda 'Sana hep söyledim Vedat Sayar'ın hep bir B planı vardır' diyor. Ayrıca Nefes'e de bir hatıra bıraktığını söylüyor. Videoyu izleyen Tahir büyük bir şaşkınlık yaşıyor. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 23 Mart 2019 - 20:07

SEN ANLAT KARADENİZ 46. BÖLÜM FRAGMANI

 

SEN ANLAT KARADENİZ 45. BÖLÜM ÖZETİ

Nefes Tahir’den Vedat’ın öldüğünü öğreniyor. Tahir ‘bitti’ diyerek bu haberi Nefes’e veriyor. Beraber mezarının başına gidiyorlar. Nefes içindeki kini mezara kusuyor. Nefes, Vedat’ın mezarına bakarak orayı beğenip beğenmediğini soruyor. Sonra da Nefes ‘Bırak duayı mezarına bir çiçek bile bırakacak kimsen yok. Biz çok mutlu olacağız. Bundan sonra sen hesabını allaha ver’ diyor. Geçmişi geride bırakmaya kararlı olan Nefes ve Tahir için yeni bir dönem başlıyor. Tahir, Nefes’e ‘ben sana dedim ki, senin tüm yaralarını saracağım.’ işte bu sözler yeni başlangıcın ilk sözleri oluyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

SANİYE NEFES’TEN ÖZÜR DİLİYOR

Saniye hem Nefes’i çok kırmış hem de Tahir’i kaybetmiştir. Artık Saniye için bozduklarını tamir etme zamanı gelmiştir. Bu nedenle Nefes ile konuşur. Nefes’ten özür dileyen Saniye ‘en çok zulmü sana ettim. Ama bunların için de en çok sen anladın beni şimdi de affeder misin’ diyor. Bu sözleri söylerken Tahir, Asiye ve Mustafa da orada. Hepsinin gözleri doluyor. Nefes, Saniye’yi affediyor ve elini öpüyor. Tahir sevdiği kadının yüreğinin kocaman olduğunu söylüyor. Nefes ise bunun kaynağının kendisi olduğunu söylüyor.

NAZAR VE MURAT EVLENİYOR

Nazar ve Murat muradına eriyor. İki gencin düğünü Vedat’ın ölümünün peşine yapılıyor. Nazar’ın artık Murat’tan başka kimsesi kalmamıştır. Çünkü babası onu kapıya koyar. Düğünde yaşanan beklenmedik olay herkes için herkes için büyük sürpriz oluyor.
ASİYE’DE MUSTAFA’YA ROMANTİZM BASKISI

Asiye, Mustafa’yı duygusal bunalımları ile zor duruma düşünüyor. Eşinden romantik evlilik teklifi bile almadığına isyan eden Asiye, Mustafa’yı zor durumda bırakıyor. Mustafa etrafındakilerden bu konuda yorum istiyor. Esma, kadınların doğumdan sonra çirkinleştiğini düşündüğünü anlatıyor. Ali’de ona başbaşa romantik bir yemek öneriyor. Mustafa istemeye istemeye yemeği organize ediyor. Asiye o gece için harika bir elbise giyip, adeta Mustafa’yı büyülüyor. Ama Mustafa’nın çilesi burada da bitmiyor. Asiye ona güzel sözler söylemesini istiyor. Mustafa, Asiye’nin tuvalete gidişini fırsat bilip Tahir’i arayıp ondan yardım istiyor. Tahir, Mustafa’ya yardım etmeyi kabul ediyor. Tahir, Nefes’e bakarak Mustafa’ya aşkı ile ilgili sözler söylüyor. Asiye bu sözlerle büyüleniyor. Ancak telefonun ansızın kapanması Mustafa’yı yine zor duruma düşürüyor.

 

 

Son güncelleme: 09:47 - 24.03.2019