Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil ve Yaşar İpek ilişkisi bir kez daha bitti
Seren Serengil ve Yaşar İpek ilişkisi bir kez daha bitti
Uzun süredir bir küs bir barışık ilişkilerini sürdüren Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti tekrar ayrıldı. Şarkıcı Yaşar İpek, Seren Serengil ile ayrıldıklarını sosyal medya hesabından takipçileriyle duyurdu. Çiftin sık sık ayrılıp barışması takipçileri tarafından "Bunlar reklam kokan hareketler" olarak yorumlandı.
Magazin 12 Mart 2018 - 10:06

Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti sürekli ‘Ayrılma’ ve ‘Barışma’ haberleriyle magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Ayrılık haberlerine dün gece bir yenisi daha eklendi. Şarkıcı Yaşar İpek, Instagram hesabından magazin programı sunucusu sevgilisi Seren Serengil ile yollarını ayırdığını duyurdu.
yasaripekDAHA ÖNCE DE FOTOĞRAF KRİZİ YAŞAMIŞLARDI

İddiaya göre; Seren Serengil eski sevgilisi Özay Bakır’ın Instagram hesabına bakarken yanlışlıkla beğeni butonuna bastı. Hemen silse de durumu fark eden bir takipçisi ekran görüntüsü alıp Yaşar İpek’e gönderdi. Yaşar İpek de kıyameti koparıp Seren’den ayrıldı

Son güncelleme: 10:17 - 12.03.2018