Serenay Aktaş: Allah beni ateşlerin içinden aldı

Oyuncu Serenay Aktaş, aşk yaşayan eski sevgilisi Kenan Acar ile eski kız arkadaşı olan oyuncu Açelya Topaloğlu hakkında ilk kez konuştu. Aktaş, Acar ile Topaloğlu'nu adeta topa tuttu.

Serenay Aktaş: Allah beni ateşlerin içinden aldı

Aktaş, önceki gün Nişantaşı City’s AVM çıkışı objektiflere takıldı. Rol aldığı “Kim Daha Mutlu” filmin galası için kıyafet bakan güzel oyuncu, eski sevgilisi Kenan Acar’ın, kendisinin en yakın arkadaşı Açelya Topaloğlu ile birlikte olması hakkında ilk kez konuştu. Aktaş, eski sevgilisi ve eski yakın arkadaşını adeta topa tuttu. Serenay Aktaş,”Onlar hakkında konuşmaya hiç gerek duymadım. Aldığımız oksijenler çok zor üretiliyor. Bu oksijeni onlara harcamak istemiyorum. Bu konu beni hiç üzmedi. Allah beni ateşlerin içinden aldı. “Çok şükür” dedim. Onlar hiç bir zaman kendime layık görmediğim insanlardı. O yüzden herkes yoluna gitsin. Evrende her şey olduğu gibi gelişiyor. Herkes benim hayatımda bir öğretmen, geliyorlar bana bir şeyler öğretip gidiyorlar” diye konuştu.

“MUTLULUĞU İLİŞKİDE ARAMADIM”

“Siz mutluluğu buldunuz mu?” şeklindeki bir soruya “Ben kendimle çok mutluyum. Hatta bu aralar daha mutluyum. Kendime ve yapacaklarıma yöneldim. Ben hiç bir zaman mutluluğu bir ilişkiden aramadım. Yalnız da mutluyum. Biliyorsunuz, en son ilişkim olmuştu geçen yıl ondan sonra hiç olmadı” diye cevap verdi.

“HAKAN ARKADAŞIM”

Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı haberlerine ise “Alışın artık Hakan benim yakın arkadaşım. Bundan sonra hep görebilirsiniz. Bir kadın ile bir erkek arkadaş olabilir, biz de öyleyiz” dedi.