Şevval Sam’dan Ozan Güven’e sert tepki: Ozan’la aynı projede yer almam

Yasak Elma'nın sevilen oyuncusu Şevval Sam, Bebek'te bir otel çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ünlü oyunuc, Ozan Güven'i önce savunan sonrasında ise pişman olup özür dileyen Halit Ergenç hakkında da dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Başarılı oyuncu Şevval Sam, önceki gün Bebek’te bir otelde arkadaşlarıyla yemek yedi. Ünlü oyuncu otel çıkışı basın mensuplarının sorularına içtenlikle yanıt verdi.

Şevval Sam, Halit Ergenç’in Ozan Güven’i savunan ve sonrasında pişman olup özür dileyen açıklamaları karşısında ise gerginliğini saklayamadı. Yorum yapmaktan çekinen Sam, daha sonra tepkisini dile getirdi. Konuyla ilgili sessizliğini bozan Sam, “Kadına şiddet uygulayan birisiyle aynı filmde oynamam” diyerek noktayı koydu.

Ünlü oyuncu, şiddetin ilkel insanların başvurduğu bir yöntem olduğunu, bunun da eğitim ve farkındalıkla önüne geçilebileceğinin altını çizerek, sinema ve dizilerdeki şiddet sahneleriyle ilgili olarak sinema ve dizilerde insan hikayelerinin anlatıldığını, insanların buna özenmesinin ise toplumun bir eğitim sorunu olduğunu söyledi.

Eda Ece ve Şevval Sam sette çok eğleniyor! İlginizi Çekebilir Eda Ece ve Şevval Sam sette çok eğleniyor!