Siyah Beyaz Aşk 10. bölüm fragmanı geldi! Aslı’dan Ferhat’a: Sen bir bataklıksın! Siyah Beyaz Aşk 9. bölüm izle!

Kanal D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk'ın 10. bölüm fragmanı geldi. Fragmanda Aslı'nın Ferhat'ın babası Berber Necdet ile ilgili konuşması ve Ferhat'a 'sen bir bataklıksın' demesi damga vurdu. İşte Siyah Beyaz Aşk'ın 10. bölüm fragmanı ve Siyah Beyaz Aşk 9. bölüm izleme linki...

Siyah Beyaz Aşk 10. bölüm fragmanı geldi! Aslı’dan Ferhat’a: Sen bir bataklıksın! Siyah Beyaz Aşk 9. bölüm izle!

Siyah Beyaz Aşk 9. bölümü izlemek isteyen dizi hayranları ilgili linki haberimizde bulabilirler. Yeni gelen 10. bölüm fragmanına da haberimizden ulaşabilirsiniz. 10. bölüm fragmanında Aslı ile Ferhat’ın arasındaki bağ daha da güçleniyor. Aslı Ferhat’ın babası ile ilgili bir konuşma yapıyor. Namık, Aslı’nın Ferhat’ı değiştirdiğini düşünüyor. İşte yeni fragman ve önceki ve sonraki bölümlere ilişkin bilgiler…

siyahbeyazask10-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 9. Bölümde Yiğit ortadan kayboluyor; Ferhat kardeşi Yiğit'in intikamını almak için harekete geçiyor!
Şahin Cigal'ın intikam için dönüşü, Namık Emirhan ve ailesinin başına dert olmaya devam eder. Savcı Yiğit ve ailesinin evinin taranması, Ferhat'ı büyük bir paniğe sürükler. Ferhat, ortadan kaybolan kardeşi Yiğit'i bulmaya çalışır. Bu kez karşısında dayısı Namık Emirhan'ı bulur. Namık Emirhan, Ferhat'tan ailelerini çökertmeye çalışan Yiğit'in peşinin bırakmasını ister.

Aslı, Ferhat'a karşı olan duygularını sorgulamaya başlar. Ferhat'ın acılarını görmeye başlayan Aslı, artık ona karşı olan duygularından emin olamamaktadır.

siyahbeyazask10

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm Fragmanı yayında! Aslı’dan tokat gibi sözler! Aslı, Ferhat ve Namık’ın ayrı düşmesine sebep mi olacak? Namık, Ferhat’ta olan değişimden memnun değildir. Ferhat’ta olan tüm değişimin suçlusu olarak Aslı’yı sebep görür.

Aslı ise Ferhat’a olan hislerinde daha sıcak olmaya başlar. Yiğit’ten öğrendiği geçmiş bilgileri, Ferhat ile paylaşarak; onu ne kadar iyi anladığını ifade etmeye çalışır.

İŞTE 10. BÖLÜM YENİ FRAGMANI

siyahbeyazask10-2

SİYAH BEYAZ AŞK 9. BÖLÜM İZLE!

 

 

'Siyah Beyaz Aşk' isimli diziye polis baskını! İlginizi Çekebilir 'Siyah Beyaz Aşk' isimli diziye polis baskını!
Loading...