Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah İnci 17. bölüm 2. fragmanı yayında! Siyah İnci son bölüm izle! Hazal: İntikamımı alacağım!
Siyah İnci 17. bölüm 2. fragmanı yayında! Siyah İnci son bölüm izle! Hazal: İntikamımı alacağım!
Siyah İnci 17. bölüm fragmanı yayında! Star TV'nin sevilen dizisi Siyah İnci'de Vural Hazal'dan özür diliyor. Ancak bu özür gerçek bir özür değil. Hazal ise uğradığı haksızlıkların hesabını sormak için intikam yemini ediyor. Siyah İnci son bölüm izle! İşte yeni bölümle ilgili merak edilenler...
Magazin 22 Ocak 2018 - 10:10

Star TV’nin sevilen dizisi Siyah İnci’nin 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmana Hazal’ın intikam yemini ve Vural’ın Hazal’ı kazanmak için oynayacağı kirli oyun damga vuruyor. İşte Siyah İnci son bölüm izleme linki ve yeni bölümle ilgili merak edilen her şey…

siyahinci17-1

SİYAH İNCİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hazal hayatını değiştirebilecek mi?

Hazal bunca zaman Vural'ın kendisini kandırdığını öğrenmiş ve bu durumu çözüp hayatını değiştirmek için hemen planlar kurmaya başlamıştır.

Canan Demiroğlu'nu Aziz'in öldürdüğüne inanmayan Kenan gerçek katilin kim olduğunu bulmak için Ahmet'i sıkıştırmaya devam ediyordur. Kenan'ın Ahmet'ten duyacağı haber üzerine herkesin bütün hayatı değişecektir.

siyahinci17-2

Kenan'a olan aşkı yüzünden iyice sınırları aşan Ebru, hem Demiroğlu ailesine yakın olmak için hem de Defne'ye olan hıncından dolayı artık Sinan'a oynamaya başlar. İyice Ebru'nun ağına düşen Sinan'daki değişiklikler Defne'nin gözünden kaçmayacaktır.

Hazal elindeki büyük kozla Vural'ı mahkeme salonuna götürmeye ikna etmiştir. Ancak Vural için Hazal dosyası henüz kapanmamıştır.

siyahinci17-3

SİYAH İNCİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Başrollerini Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman’ın paylaştığı Star TV Dizisi Siyah İnci 17. bölüm fragmanı yayında! Tüm yaşananlara isyan eden Hazal, İntikamımı alacağım! diyerek tüm dümanlarına gözdağı veriyor. Vural’ın sahte barışma talebi Hazal tarafından nasıl karşılanacak? Kenan’la Vural arasında neler yaşanacak? İşte tüm bunları Siyah İnci 17. bölümde göreceğiz…

SİYAH İNCİ SON BÖLÜM İZLE!

SİYAH İNCİ 17. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

SİYAH İNCİ 17. BÖLÜM 1. FRAGMANI


siyahinci17-4

Son güncelleme: 09:39 - 23.01.2018