Survivor 2020 kadrosu… Survivor yarışmacı kadrosunda kimler var?

Survivor kısa süre sonra tekrar ekranlara gelmeye başlayacak. Ekranların fenomen yarışma programı Survivor ne zaman başlayacak belli oldu. Survivor son yıllarda her kış döneminde izleyiciyi ekran başına topluyor ve bu sene de ne zaman başlayacağı merakla araştırılıyor. Peki Survivor 2020 kadrosunda kimler var? İşte detaylar...

Survivor 2020 kadrosu… Survivor yarışmacı kadrosunda kimler var?

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günler Survivor ne zaman başlayacak sorusuna açıklık getirdi ve yavaş yavaş Survivor yarışmacıları belli olmaya başladı. İşte Survivor 2020 yarışmacı kadrosunda kimler var? Survivor ne zaman başlayacak? sorularının cevabı…

SURVİVOR YARIŞMACILARI BELLİ OLDU MU?

Acun lıcalı, ilk kesinleşen yarışmacının da oyuncu Ersin Korkut olduğunu açıkladı. Acun önceki açıklamalarında da Survivor’ın ilk şampiyonu Uğur Pektaş’ın yüzde 90 ihtimalle, 2020 kadrosunda yer alacağını belirtmişti.

EMRAH'IN OĞLU DAHİL OLDU

Survivor 2020'in üçüncü yarışmacısı ise oyuncu Ersin Korkut ve Uğur Pektaş'ın ardından şarkıcı ve oyuncu Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan olarak belirlendi. 16 Şubat'ta ekranlara gelecek olan Survivor, bu sezon ünlüler-gönüllüler konseptiyle gerçekleşecek.

SURVİVOR 2020 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Survivor 2020 yarışmasının ne zaman başlayacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Acun Ilıcalı yarışmanın şubat ayında ekranlarda olacağını ifade etti. Yayınlandığı dönemlerde izleyiciden büyük ilgi gören Survivor, Şubat ayının ikinci haftasın final yapacak olan O Ses Türkiye'nin ardından başlayacak.

GEÇEN SENE SURVIVOR'DA NELER OLDU?

Geçtiğimiz sene Survivor, Türkiye ve Yunanistan takımları şeklinde gerçekleştirildi. Geçen sene Survivor'da Türkiye şampiyonu Yusuf Karakaya oldu, Yunanistan şampiyonu ise Katerina Dalaka oldu.