Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor araba ödülünü kim kazandı? Hikmet bu kez de Atakan’ı çıldırttı!
Survivor araba ödülünü kim kazandı? Hikmet bu kez de Atakan’ı çıldırttı!
Survivor'da son iki araba oyunu! Şimdiye kadar yarışmacılardan sadece Hikmet iki kez araba kazandı. Acun Ilıcalı bu kez arabanın modelini değiştirdi. Yarışmacılar dev ödülü kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor son bölümde araba ödülünü kim kazandı? İşte merak edilen isim...
Magazin 15 Mayıs 2019 - 00:04

Survivor’da Atakan ile Yusuf arasındaki kavgalar bir an olsun dinmedi. Atakan, Yusuf “4 ay koca bir yalanmış, oynamışsın, benim için bittin” dedi. Son zamanlarda oyunlarda istediği performansı sergileyemeyen Atakan bu kez de Hikmet ile birbirine girdi. Acun Ilıcalı olaya müdahale etti. Survivor’da araba oyununda sona gelindi, son iki araba ödülü kaldı. Peki Survivor araba ödülünü kim kazandı?

ARABA ÖDÜLÜNÜ BU HAFTA KAZANAN İSİM: AFRODİTİ

Emre: Daha önce Yusuf ve Atakan ile kazanırsak arabayı bölüşeceğiz dedik. Ama Atakan kazandıktan sonra kavga çıkardı. Bir dostluğun temelinde çıkar varsa o dostluk çöker.

Atakan: Son araba oyununda bir şey konuştuk. Fakat oyundan döndük, Yusuf ile kavga ettik. Ağzımı bıçak açmıyor ben vazgeçtim demedim. Beni insanlara rezil ediyorlar. Araba umurumda değil. Ben buraya annem için geldim. Arabaymış sizin olsun.

Yusuf: Küçük şeyleri büyütüp kavga haline getirmesi insanın aklına kötü şeyler getiriyor.

Acun: Dominik’te yeni bir araba oyununa hoşgeldiniz. Bugün farklı bir araba var: Toyota Hilux!

Siyah: 8 Beyaz: 10

HİKMET BU KEZ DE ATAKAN’I ÇILDIRTTI!


Acun: Oyun sonrasında istemediğimiz olaylar vardı.

Hikmet: Yusufla ufak bir konuşmamız oldu. Atakan geldi yürü git dedi. Atakan Borayı yendi geldi önüme tebrik edecek sandım geldi kafamı kopardı tekme attım ben de oyun yaptım çocuk salladım. Sonrasında Atakan bana ayakkabısını attı. Bana saldırdı.

Acun: Sen Atakan’a karşı yaptın temsil ettiğin çocuk Atakan mı?

Hikmet: Salladığım çocuk Atakan değil ama hareketi Atakan’a yaptım

Acun: Tamamen kasti olarak yapılan bir operasyon bu. 3 oyun arasında çocuk sallayan bir Hikmet! Ben sana inanmıyorum o çocuğun Atakan olduğunu düşünüyorum. İşin gideceği yeri dikkatli düşünün. Survivor’da zorlanan bir yarışmacıya yarım saattir sen bebeksin diyen bir yarışmacı var.

Hikmet: Öyle anlaşıldı ise özür dilerim.

Acun: Bir yaptırım yok üzücü bir olay. Hikmet kazandıktan sonra rakibi tahrik ediyorsun. Böyle 30 tane hareket var.

ARABA OYUNUNDA FİNALE KALAN İSİMLER: AFRODİTİ VE SEDA

Araba ödülünü kazanan isim: AFRODİTİ

Son güncelleme: 00:09 - 15.05.2019