Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Berna Canbeldek kimdir? Adaya neden veda etti?
Survivor Berna Canbeldek kimdir? Adaya neden veda etti?
Survivor 2014'de Sahra ile yaptığı kavga nedeniyle diskalifiye olan Berna Canbeldek, eski adıyla All Star şimdiki adıyla Ünlüler takımına dahil oldu. Survivor 2018'e veda etmek zorunda kalan Berna Canbeldek kimdir? Berna Survivor'a neden veda etmek zorunda kaldı?
Magazin 15 Nisan 2018 - 23:41

Survivor’da son zamanlardaki performansı dikkat çeken Berna Canbeldek sakatlığı nedeni ile Survivor’a veda etmek zorunda kaldı. Haberimizden Berna Canbeldek kimdir sorusunun yanıtını ve Berna Canbeldek hakkında tüm merak edilenleri bulabilirsiniz.

BERNA NEDEN SURVİVOR’A DEVAM EDEMEYECEK?

Acun Ilıcalı, “Siz de korkuyordunuz biliyorum acaba mı diye. Berna Maaalesef diz kemiğinde çatlak olduğu için maalesef Survivor’a devam edemeyacek. Kendisini çok severim. Büyük ümitlerle gelmişti. Büyük kısmetsizlik. O saktlığı Metin Hocamızın korktuğu gibi çıktı.” diyerek üzücü haberi verdi.

SURVİVOR BERNA CANBELDEK KİMDİR?

Survivor All Star yarışmasında yer alacak olan Berna Canbeldek 1989 yılında dünyaya gelmiştir. State School of Ballet and Acrobatics Berlin ve Transform Acting School Berlin'de eğitim alan Canbeldek dans, akrobasi, şarkı söylemek, piyano, at binme ve inline skates ile ilgilenmektedir. Türkiye'den Almanya'ya göç eden ailesiyle birlikte Berlin'de yaşamaktadır.

2012 yılında Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılan ve geniş kitleler tarafından tanınan Berna Canbeldek, Survivor 2014 & 2015 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına da katılmış ve buradaki performansı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Survivor 2014'de Sahra ile arasında çıkan kavganın ardından Berna diskalifiye olarak adadan ayrılmıştı.

İyi derecede Almanca, Hollandaca ve İngilizce konuşan Berna Canbeldek, 2017 yılında Acun Ilıcalı tarafından hazırlanıp sunulan Boxun Yıldızları'nda ring'e çıkmıştır.

DEĞİŞİMİ İLE SURVİVOR BERNA İNSTAGRAM'I SALLADI

Survivor yarışması sonrasında ünü artan Berna Canbeldek İnstagram'da yaptığı fotoğraf paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallamıştı.

Son güncelleme: 23:53 - 15.04.2018