Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Bora kimdir? Survivor Bora Edin kaç yaşında?
Survivor Bora kimdir? Survivor Bora Edin kaç yaşında?
Survivor'da birleşme partisine Bora Edin damgasını vurdu. Futbol maçında Acun Ilıcalı'nın takımına karşı gösterdiği performans ile beğeni toplayan Survivor Bora şarkıcılıkta ise performansı ile adeta şok etti. Peki, Survivor Bora kimdir? Survivor Bora Edin kaç yaşında?
Magazin 21 Nisan 2019 - 20:21

Survivor Bora yarışmanın başlarından itibaren performansını arttırmayı başaran isimler arasında yer alıyor. Oyunlarda da başarılı bir grafik çizen yarışmacı özellik Yusuf ve Atakan ile sık sık tartışma yaşıyor. Survivor Bora kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor yarışmacısı hakkında detaylar…

SURVİVOR BORA EDİN KİMDİR?

23 Mart 1984 doğumlu Bora Edin, 7 yaşına kadar İsviçre'de yaşadı. Lisede eğitim için Malta'ya gitti ve burada Hibernians futbol takımında oynadı. 2 yıl sonra Türkiye'ye dönüş yaptı, Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünde okudu. Yeditepe Üniversitesi'nde futbol takımında kaptanlık yaptı. Dünyanın 47 ülkesindeki üniversitelerin katılım sağlandığı Salon Futbol Turnuvası'nda şampiyon oldular. Profesyonel altyapılarda ve amatör kulüplerde lisanlı olarak futbol oynadı. Futbol dışında pinpon, tenis, yüzme gibi pek çok sporla uğraşıp başarılar elde etti. Şu anda CrossFit eğitmenliği yapıyor.