Sözcü Plus Giriş

Survivor Eser West’ten çok konuşulacak açıklama

Survivor'da bir ilke imza atıp açlığa dayanamayan Eser West yarışmadan kendi isteğiyle ayrıldı. Eser yarışmadan ayrılır ayrılmaz kamera karşına geçerek uzun bir açıklama yaptı.

Güncellenme: 11:24, 20/02/2017
Survivor Eser West’ten çok konuşulacak açıklama

Survivor’ın en çok tartışılan ismi olan ve açlık yüzünden zaman zaman sinir krizleri geçiren Eser West kendi isteğiyle yarışmadan ayrıldı. Bu sezon neredeyse her tartışmanın baş kahramanı olan Eser West yarışmaya veda eder etmez kameralar karşısına geçti.

“SERHAT’A ÇOK PİS ŞEYLER YAPACAKTIM…”

Açlığa dayanamadığını ve bir sonraki kırılma noktasında nasıl bir patlama gerçekleştireceğini kestiremediğini dile getiren Eser, dibe vurmadan bu kararı aldığını belirtti. Her tartışma sonrası Serhat’la burun buruna gelen Eser, “Serhat Akın ile tartışmalar oldu ama Serhat bana karşı haddini aştı. İki çocuk babası, eski milli futbolcuysan ve 70 milyonun önünde kendini sergiliyorsan bu çok terbiyesizce bir şey. Ben onlara Acun abiye saygımdan dolayı sustum. Serhat’ın üstüne gitmedim yoksa yapmam gereken kafamda çok pis bir şey vardı yapmadım. Serhat’a olan kinimi burada bırakmak istedim.” diye konuştu.

 

Yayınlanma Tarihi:10:37,