Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor yeni bölüm fragmanında yarışmacıları çıldırtan büyük ödül ne olacak?
Survivor yeni bölüm fragmanında yarışmacıları çıldırtan büyük ödül ne olacak?
Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam yayınlanan bölümde öne çıkan Hakan-Anıl gerginliği yeni bölüme de damga vuracak gibi. Survivor 43. bölüm fragmanında ödülü gören yarışmacılar çılgına döndü. Ödülün etrafına toplanan yarışmacıları Ilıcalı uzaklaştırdı. İşte Survivor 2018 yeni bölüm fragmanı...
Magazin 9 Nisan 2018 - 14:47

Survivor’da eleme heyecanı yeni bölümde son bulacak. Eleme adayları olan Yağmur, Cumali ve Funda’dan biri adaya veda edecek. Yeni bölüm fragmanın Acun Ilıcalı’nın ödülü açıklaması ile birlikte yarışmacılar çılgına döndü. Survivor fragmanında göze çarpan diğer olay ise Anıl ile Hakan arasındaki gerginliğin bir süre daha devam edeceği oldu. Haberimizden Survivor yeni bölüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Survivor yeni bölüm fragmanında ödülü gören yarışmacılar çılgına döndü. Ödülün etrafını saran yarışmacıları Acun Ilıcalı uzaklaştırmak zorunda kaldı. Yeni bölüm fragmanında ise ödülün ne olduğu izleyici ile paylaşılmadı.

Gönüllüler takımında bir süredir aralarında gerginlik olan Hakan Hatipoğlu ile Anıl arasında tansiyon iyice yükseliyor. Survivor’ın yeni bölümünde, Hakan’ın Anıl için söylediği, ‘Yeni arkadaşlar geldi. Adam bize resmen sırtını döndü. Hindistan cevizi kes, tişört götür. Yüz yüze ateş etmemiştim. Siftahı Anıl yaptı. Bana bu şekilde gelerek hayatının hatasını yaptı ama cezasını çekecek.’ sözleri dikkat çekiyor.

Anıl ise kimseden korkmadığını ifade ederek, ‘Hodri meydan. Kimseden korkum yok. Buraya zaten herkesle savaşmaya geldim.’ diyor.