Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kaybetti? İşte haftanın eleme adayları…
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kaybetti? İşte haftanın eleme adayları…
Survivor'da dün akşam ilk dokunulmazlık oyunu oynandı ve Gönüllüler takımı kaybetti. Gönüllüler Takımı'ndan dün akşam iki eleme adayı belirlendi. Survivor 2018 son bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlülerden Berna ise sakatlığı sebebi ile Survivor'a devam edemeyecek. Peki Survivor'da bu hafta eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kaybetti? İşte son bölümden detaylar...
Magazin 15 Nisan 2018 - 23:53

Survivor’da iki dokunulmazlık oyunu sonucu belirlenen eleme adayları belli oldu. Dün akşam dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybetti. Survivor'da dün akşam yapılan konseyde birinci eleme adayı Cumali olmuştu. Bireysel dokunulmazlık sahibi Hilmi Cem da ikinci eleme adayını Hakan olarak belirledi. Eleme potasına giren üçüncü aday ise Damla oldu. İşte Survivor 2018 son bölümde tüm ayrıntılar…

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖNCESİ GÖNÜLLÜLER ADASI

Cumali: Ben korkmuyorum Hakan Abi. Cesaretimden ödün vermedim. Cesaretim kadar savaşırım.

Hakan: Bizi alıp kafa kafaya vurmaya çalıştılar. bu oyunun kuralı ama geriye baktığım zaman ben kimsenin kalbini kırmadım o yüzden kafam rahat. Kimseye kızgın değilim. Burada kötü olan Cumali ile aynı potada olmam oldu.

Hilmi Cem: İki seçenek vardı. Birincisi kadın yarışmacılardan birini koyabilirdim. Ama Cumali’nin SMS potansiyeli olduğu için gitmesinden korktum. Bugün kazanırsak iki tane SMS potansiyeli güçlü yarışmacımız olacak.

 

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖNCESİ ÜNLÜLER ADASI

Adem: Erkek de kalmadı kı. Kızın gitmesini istemiyorlarsa ya Anıl’ı ya Murat’ı sokacaklar potaya.

Sahra: Murat’ın potaya girmesini istemem ben. Niye riske atsın ki kendini.

Merve: Rahat bir konsey geçirelim yarın.

Elif: Hilmi Cem’in Hakan’ı söylemesi çok normal geldi. Bir kız daha kaybetmek istemiyorlar.

Adem: Hilmi Cem akıllıca bir hamle yaptı. İki tarafından yararına olacak bir hamleydi.

Yiğit: Kazanma alışkanlığı olan bir takımız.

Turabi: Gönüllüler yalandan yine çok isteyerek gelecekler ve yine kaybedecekler.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAYBETTİ?

Survivor 2018'de artık haftada iki defa dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dün akşam oynana oyunu Gönüllüler Takımı kaybetti. Cumali ve Yağmur ise eleme adayı oldu. İkinci dokunulmazlık oyunun Gönüllüler kaybederse bir aday, Ünlüler kaybederse ise iki aday seçilecek.

Acun: En kritik oyun belki de. Eğer Gönüllüler kaybederse 3. aday Gönüllülerden çıkacak. Ünlüller kaybederse iki aday çıkarak. Ümit ve Berna sağlık problemleri sebebi ile bugün yok.

Anıl: En azından karşı takımda bir konsey görmek istiyoruz. Dünü unuttuk, bugüne odaklandık.

Acun: Dokunulmazlık oyununa gelelim. Bir ring var ellerinizdeki sembolleri düşürmemeye çalışacaksınız. Üç kez karşı oyuncunun sembolünü düşüren bir oyun kazanacak. Bu oyun Survivor’da bir Nagihan klasiğidir.

 

Yarışmayı Ünlüler Takımı kazandı ve dokunulmazlığı elde ettiler.

Ünlüler 10-4 Gönüllüler

Dokunulmazlık sembolünü Acun Ilıcalı Merve’ye teslim etti.

Acun: Bugün bir isim daha yazacaksınız ve biriniz veda edecek.

ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU

Dün yapılan oylama sonucunda ilk eleme adayı Cumali oldu. Bireysel dokunulmazlık sahibi Hilmi Cem ikinci adayı Hakan olarak belirledi.

Bu akşam yapılan oylamada Damla çıktı ve üçüncü aday da belirlendi. Belirlenen üç isimden biri SMS oylaması sonucu adaya veda edecek. Adaya veda edecek isim yeni bölümde yani yarın belli olacak.

Son güncelleme: 23:59 - 15.04.2018