Tuba Büyüküstün çocuklarıyla Umut Evirgen’i tanıştırdı

Tuba Büyüküstün, ikiz kızları Toprak ve Maya’yı, sevgilisi Umut Evirgen’le çıktığı Paris tatilinde tanıştırdı. Evirgen'in sürpriz hamlesi "İkili evlilik yolunda ilerliyor" diye yorumlandı.

Tuba Büyüküstün çocuklarıyla Umut Evirgen’i tanıştırdı

Oyuncu Tuba Büyüküstün ile sevgilisi Umut Evirgen'in ilişkileri evlilik yolunda ilerliyor.  Yaz aylarından bu yana işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşayan Tuba Büyüküstün, eski eşi Onur Saylak'tan olan ikiz kızları Toprak ve Maya'yı sevgilisiyle tanıştırdı.

UMUT EVİRGEN AİLEYE GİRDİ

Tuba Büyüküstün, geçen yarı yıl tatilinde kızlarıyla birlikte Paris'e uçtu. Paris seyahatinde Tuba Büyüküstün ve kızları yalnız değildi. Oyuncuya sevgilisi Umut Evirgen de eşlik etti. Tatil vesilesiyle Umut Evirgen, ikizlerle bir araya gelip keyifli zaman geçirdi.

EVİRGEN TUTUKLANMIŞTI

İkilinin birlikteliği başından beri medyanın ilgisini çekmeye devam ediyor. Evirgen ve Büyüküstün’ü en çok gündeme getiren olay ise ikilinin birlikteliklerinin ilk günlerinde yaşanmıştı. Evirgen’in korumaları, Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak’ın içinde olduğu aracı kovalayıp, muhabirin makinesini gasp etmiş, Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen’in fotoğraflarını silmişti. Bunun üzerine Bayrak, Sarıyer Asayiş Büro Amirliği’ne giderek Umut Evirgen ve korumalarından şikâyetçi olmuş, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatılmıştı. Gözaltına alınan işletmeci Umut Evirgen ve korumaları Doğan Akbaş ile Ahmet Fatih Baltacı çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklanmıştı.

Gazetecileri tehdit ettiren Umut Evirgen için karar verildi İlginizi Çekebilir Gazetecileri tehdit ettiren Umut Evirgen için karar verildi

 

Bir zamanlar sevgili olduğuna inanamayacağınız çiftler! | Güncel haberler İlginizi Çekebilir Bir zamanlar sevgili olduğuna inanamayacağınız çiftler! | Güncel haberler