Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tülin Şahin’in hamilelik paylaşımları başladı
Tülin Şahin’in hamilelik paylaşımları başladı
Şef Memet Özer'den boşandıktan sonra Pedro de Noronha ile evlenen Tülin Şahin, sosyal medya hesabından hamileliğine dair paylaşımlarına hızlı başladı.
Magazin 12 Haziran 2019 - 13:11

Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu ve bir kız bebek beklediğini açıklayan Tülin Şahin, ilk evliliğinde hamilelik konusundaki tavrından bir hayli uzakta görünüyor. İkinci evliliğini yaptıktan kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklayan Şahin, belirginleşmeye başlamış karnıyla objektif karşısına geçmeye devam ediyor. Profesyonel çekimlerini kısa bir süre önce paylaşan Şahin şimdi de havuz başında çekilmiş bir karesini paylaştı. Yüzme üzerine aldığı tavsiyeleri takipçileriyle paylaşan Tülin Şahin şunları yazdı:

“Bugün ilk defa birlikte yüzdük. Doktorların önerisiyle; Hamilelikte her gün 30 dk yüzmenin faydaları; Bulantı ve kusmalara iyi gelir, krampları çözer, sırt ağrılarını giderir, sakinleştirir. Formda kalmanızı sağlar, hem size hem bebeğe iyi gelecektir, yüzme sonrası daha iyi uyursunuz…”

Son güncelleme: 13:12 - 12.06.2019