Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Turabi Çamkıran kimdir? Survivor’ın gedikli şampiyonu Turabi’nin hayatı…
Turabi Çamkıran kimdir? Survivor’ın gedikli şampiyonu Turabi’nin hayatı…
Önceki dönemlerde de Survivor'da yarışan ve hem başarılı performansıyla hem de şampiyonluklarıyla dikkat çeken Turabi Çamkıran'ın hayatı Survivor izleyicileri tarafından merak ediliyor. Survivor Turabi kimdir?
Magazin 5 Nisan 2018 - 13:26

Survivor’da daha önceki dönemlerde şampiyonluk yaşamış olan ve sporcu kimliğini yarışmalara da yansıtarak başarılı sonuçlar alan Turabi Çamkıran kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte güçlü yarışmacı Turabi’nin hayatı…

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR? İŞTE SURVİVOR TURABİ…

Survivor'ın geçmiş sezonlarında hırsı ve gücü ile şampiyonluğu kucaklayan Turabi Çamkıran kimdir? Survivor Turabi Çamkıran, 1986 Mersin Erdemli’de dünyaya geldi. Çocukluğu Mersinde geçti. Lise öğrenimini de Mersin’de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu. Survivor Turabi Çamkıran’ın hayatının en önemli parçasını bir çeşit savunma sporu olan Muay Thai oluşturuyor.

Turabi Çamkıran kimdir, kaç yaşında? Survivor Turabi nereli?

TAYLAND’DA EĞİTİM ALDI

Türkiye’de yenildiği bir maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a giden ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüşen Turabi Çamkıran, gelirini de bu sporda elde ediyor. Survivor Turabi Çamkıran ismini ilk olarak ‘Benimle Dans Eder misin?’ yarışmasında duyduk. Survivor Turabi, daha sonrada Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmıştı. Daha sonra Survivor 2014'e katılan Turabi Çamkıran mücadeleyi şampiyonlukla bitirdi. Survivor All Star'a da katılan Turabi Çamkıran zorlu mücadelede yeniden şampiyon olarak şampiyonluğunu taçlandırdı.

KAVGALARIYLA  DA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Survivor 2018’in iddialı yarışmacıları Turabi ve Adem geçen hafta birbirlerine girmişti. Turabi Adem kavgasının görüntüleri yayınlanmayınca, akıllara birçok soru takıldı. Acun Ilıcalı konuk olduğu bir programda Survivor’da yaşanan kavganın detaylarını anlattı.