Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tutumlu ve uyumlu çift
Tutumlu ve uyumlu çift
Son yılların en gözde çifti Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, bir dizi setinde başlayan ve yıldırım aşkına dönüşen birliktelikleri geçtiğimiz yaz ayında resmiyete taşınmış ve mutlu son ile bitmişti. Şu sıralar ikili reklam filmlerinde boy gösteriyor.
Magazin 29 Nisan 2018 - 09:48

Magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olan ve yaklaşık 5 yıldır mutlu bir beraberlikleri olan Burak Özçivit – Fahriye Evcen çifti geçtiğimiz yaz ayında Sait Halim Paşa Yalısı’nda muhteşem bir düğünle dünya evine girmişti. Her anlamda birbirlerini tamamlayan çift ev bütçesi konusunda da magazin dünyasında tutumlu çift olarak tanınıyor. Fahriye Evcen, bir markanın reklam yüzü oldu. Eşi Burak Özçivit ise Altınyıldız Classics’in ilkbahar-Yaz 2018 marka yüzü oldu. Tutumlu tavrıyla bilinen  gardıropları için diper ünlülerin aksine yüksek paralar harcamadı. Kıyafetlerini reklamını yaptıkları markaların koleksiyonlarından seçtiler. Her hangi bir ücret de ödemediler.

Son güncelleme: 09:51 - 29.04.2018