Ufak Tefek Cinayetler 5. bölüm fragmanı geldi mi? Kızı, Arzu’nun tarafına geçiyor!

Ufak Tefek Cinayetler 5. bölüm fragmanı geldi mi? Ufak Tefek Cinayetler 4. bölümde Mehmet paçasını kurtarmak için korkunç bir oyun oynuyor. Kzıı bu oyunu farkediyor ve annesi Arzu'nun tarafına geçiyor. Serhan ve Oya'nın yakınlaşması sürüyor. Yaşanan gelişmelerin ardından 5. bölüm fragmanı heyecan içinde bekleniyordu. Ufak Tefek Cinayetler 4. bölüm izle. İşte son bölüm özeti ve Ufak Tefek Cinayetler 5. bölüm fragmanı yayılandı mı? sorusunun yanıtı...

Ufak Tefek Cinayetler 5. bölüm fragmanı geldi mi? Kızı, Arzu’nun tarafına geçiyor!

İzleyicileri ekran başına kilitleyen Ufak Tefek Cinayetler son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. 5. bölümde neler olacak? 4. bölümde Mehmet Burcu’yla birlik olup, çocukları kendi taraflarına çekmeye çalışıyorlar. Serhan ve Oya yakınlaşmaya devam ediyor. Ufak Tefek Cinayetler 4. son bölüm izle! Son bölümün heyecanının ardından Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayında mı? İşte son bölüm özeti…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı “Ufak Tefek Cinayetler her hafta artacak temposuyla çok konuşuluyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Fakat 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Aşağıdaki linkten Ufak Tefek Cinayetler 5. yeni bölüm fragmanını yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 5. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Ufak Tefek Cinayetler’in kadın başrol oyuncularından Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil’in yer aldığı tanıtım karesi sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Oya, Merve'yi gerçekten zehirledi mi? Savaş sanatında yeni perde açılıyor!

Merve’ye ne oldu? Oya ellerini cidden kirletti mi? Serhan, Oya’ya gitgide tutulurken Oya, duygularını açığa çıkartacak mı? Ufak Tefek Cinayetler son bölümü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 4. BÖLÜM İZLE!

Mehmet paçasını kurtarmak için korkunç bir oyun oynuyor. Burcu’yla birlik olup, çocukları kendi taraflarına çekmeye çalışıyorlar. Fakat kimse göründüğü kadar aptal değildir. Mehmet’le Burcu, kendi kazdıkları kuyuya çok acı şekilde düşecekler. Diğer yanda; Savaş sanatında yeni perde, oldukça şeytani bir oyun kurulmakta. Oya’nın bunu erkenden sezmesi lazım, yoksa fena..

BİR KAP MAMA MESAJI

‘Keşke onlara daha çok sevgimizi verebilsek’

Star'da dün akşam üçüncü bölümüyle ekrana gelen, her hafta büyük ilgiyle izlenen dizide, Gökçe Bahadır'ın sokak hayvanları üzerinden verdiği mesaj düşündürdü, her gün önünden geçtiğimiz sokak hayvanlarını fark ettirdi.

Dizide Gökçe Bahadır (Oya) ve Mert Fırat'ın ( Serhan) sokak hayvanlarıyla ilgili duyarlı diyalogları ekran başındaki herkesi duyarlı olmaya davet etti. Özel yaşamında da hayvansever olan Gökçe Bahadır'ı dizide Oya karakteri ile izliyoruz.

Oya; ‘Ne kadar anlamlı bakıyorlar, sanki herşeyin farkında gibiler ve o yüzden mutsuzlar. Keşke onlara daha çok sevgimizi verebilsek’ sözleriyle izleyicilere mesaj verdi.

Mert Fırat'ın oynadığı karakter Serhan ise; ‘Hergün buradan geçiyorum, hiç fark etmedim…’

Oya; ‘Belki de fark edilmek istemiyorlardır. Çünkü insanlar bazen, korkunç olabiliyorlar…’ diyerek son günlerde yaşanan sokak hayvanları mücadelesine de destek verdi…