Ünlüler Pelin Karahan’ın doğum gününe akın etti

Eşi Bedri Güntay, 33 yaşına giren eşi ve 2 oğlunun annesi Pelin Karahan'a sürpriz bir kutlama partisi organize etti. Bu mutlu gününde ünlüler ve yakın dostları Pelin Karahan'ı yalnız bırakmadı. İşte geceye dair kareler..

Ünlüler Pelin Karahan’ın doğum gününe akın etti

Ünlü oyuncu Pelin Karahan dün akşam 30’uncu yaşını kutladı. Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizsiyle ekranlara gelen Pelin Karahan'a arkadaşları sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay sosyal medyadan paylaştığı bu fotoğrafın altına ‘‘Hayatın gerçekleri içinde var olan en güzel şeysin sen. İyi ki varsın iyi ki doğdun canım karım benim'' iletisini yazdı. Anne olmak için gün sayan Karahan, arkadaşlarının düzenlediği doğum günü sürprizi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden doğum günü partisine çok sayıda ünlü ismin katıldı.

pelin-karahan-icpelin-karahan-ic-1pelin-karahan-ic-2pelin-karahan-ic-3pelin-karahan-ic-6pelin-karahan-ic-7 Pelin Karahan, eşinin annesi ve babasıyla birlikte alışveriş turunda! İlginizi Çekebilir Pelin Karahan, eşinin annesi ve babasıyla birlikte alışveriş turunda! Pelin Karahan doğum kilolarından kurtuldu İlginizi Çekebilir Pelin Karahan doğum kilolarından kurtuldu