Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Vatanım Sensin 49. son bölüm izle
Vatanım Sensin 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Vatanım Sensin 49. son bölüm izle
Vatanım Sensin 49. son bölümde; Cevdet ile Mehmet Akif, yapılacak oylama öncesi harekete geçiyor. Başrollerinde Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in yer aldığı dizi ekranların en çok izlenen dizilerden biri... Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte dizi hakkında son gelişmeler...
Magazin 22 Mart 2018 - 23:21

Vatanım Sensin son bölümünde; Miralay Cevdet ve Mehmet Akif, Filippos’un Türkleri İzmir’den sürerek şehri ele geçirme planına engel olmak için güçlerini birleştirir. Vatanım Sensin, tarihten kesitleri izleyicilerine sunuyor ve her hafta büyük bir ilgi ile izleniyor. Vatanım Sensin yeni fragman! İşte Vatanım Sensin dizisi ile ilgili bilinmesi gerekenler…

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Sandıklar kurulup oylama başlamadan önce, Filipos’un zulmü yüzünden halkın kalbine yerleşen korkuyu yenmeleri gerekmektedir. Hilal ve Leon’un sırrı ortaya çıkmış, iki genç aşklarının imkansızlığıyla yüzleşmiştir. Dahası Hilal’in Leon’un gidişiyle ilgili öğrendikleri durumu daha da zorlaştıracaktır.

Öte yandan Yıldız ve Yakup arasındaki kriz de Yıldız’ın fevri bir hareketiyle derinleşir. Baytar’ın şehre sızdığını anlayan Filipos buna engel olmak için orduyu seferber ederken, zamanla yarışan Cevdet, İzmir’i tekrar ayağa kaldıracak Mehmet Akif’e yardım etmenin yeni bir yolunu bulmak zorundadır.

 

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN


VATANIM SENSİN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:34 - 27.03.2018