Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 42. yeni bölüm fragmanı geldi! ‘Zeynep’in öz kardeşin olmadığını biliyor musun?’
Yasak Elma 42. yeni bölüm fragmanı geldi! ‘Zeynep’in öz kardeşin olmadığını biliyor musun?’
Yasak Elma 42. yeni bölüm fragmanı bugün FOX TV'de ekrana geldi.Yeni fragmanda; Yıldız'ın babası Ender'e gidiyor ve para karşılığında ona bilgi vereceğini söylüyor. Ender eline geçrdiği bu büyük kozla Yıldız'ı tehdit ediyor. Ayrıca Zeynep'in kardeşi olmadığını ve babasının Zeynep'in babasını öldürdüğünü söylüyor. Mustafa elinde silah ile Halit'in karşısına çıkıyor ve ateş ediyor. İşte Yasak Elma 42. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 20 Nisan 2019 - 19:27

YASAK ELMA 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA 41. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kaya’nın Erim ile yakınlaşması Ender’i çok rahatsız ediyor. Kaya’ya gidip hesap soran Ender bağıra çağıra Erim’den uzak durmasını istiyor. Ender, Kaya’ya ne kadar karşı koymaya çalışsa da sonunda onunla yüzleşmek zorunda kalıyor. Kaya, Erim’in kendi oğlu olup olmadığını öğrenmek istiyor. DNA testi ile bunu kolaylıkla öğrenebileceğini söyleyen Kaya’ya Ender’i kızdırıyor. Ender ‘senden nefret ediyorum’ derken Kaya Ender’i kendine çekip öpüyor. Ender'in Kaya'yla olan yakınlaşması Ender'in geçmişle yüzleşmesine neden oluyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

ALİHAN’IN ŞÜPHELİ TAVIRLARI

Alihan ile Zeynep eski günlerine dönüyor. Kavuşan aşıkların yüzünden gülümseme eksik olmuyor. Elif Akın’dan bir paket geliyor. Elif, kendi tasarımı olan takılardan hediye gönderiyor. Alihan’ın arkadaşı olduğunu ve Zeynep’e şans getirmesini söylüyor. Elif bu hamleyi kaleyi içten feth etmek için yapıyor. Zeynep ondan hoşlanmazken Elif’in hediyesi ile Alihan haklı çıkıyor. Zeynep, Elif hakkında yanlış düşündüğünün farkına varmış olsa da içi onun hakkında pek de rahat değil. Bu sırada Asuman Alihan ile Zeynep’in hemen evlenmesini istiyor. Yeniden bir sorun çıkmasından korkan Asuman biraz aceleci davranıyor. Ancak Yıldız ile beraber Alihan’dan şüphelenmeleri işleri biraz değiştiriyor. Bu şüpheler Zeynep’i de etki altında bırakıyor.

YILDIZ ENDER’İN GEÇMİŞİNİN PEŞİNDE

Yıldız, Ender’in geçmişine doğru bir yolculuk ediyor. Şirkette Ender’in geçmiş hayatını sorgulama ile iş koyuluyor. Yıldız, Ender’in şirkette çalışmaya başladığındaki adresini buluyor. Bu sırada Ender ile karşılaşıyor. Ender ona boş boş gezmemesini söylüyor. Ancak Yıldız planından kopya verir gibi boş durmadığını söylüyor. Yıldız’ın bulduğu adres onu eski bir mahalleye götürüyor. Yıldız korka korka sokakta ilerliyor. Mahalle esnafına Ender’i soruyor. Ve sonunda Ender’in annesinin halen orada yaşadığını öğreniyor. Yıldız bulduğu bilgi ile çok sevinip heyecanla Ender’in annesinin kaldığı eve doğru gidiyor. Yıldız gördüğü manzara karşısında büyük şok yaşıyor.