Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeliz Yeşilmen’den ‘İri kadın’ çıkışı
Yeliz Yeşilmen’den ‘İri kadın’ çıkışı
Şarkıcı ve oyuncu Yeliz yeşilmen geçtiğimiz gün Etiler Akmerkez'de görüntülendi.
Emre ÇEVİK
Magazin 28 Kasım 2018 - 07:32

Her şeyin yolunda gittiğini belirten güzel oyuncu gazetecilere kendisininde içinde olduğu sosyal sorumluluk projesinden bahsetti. Yeşilmen “Çevre bakanlığının başlattığı ‘sıfır atık’ projesine ben de katıldım. 1 Ocak'dan itibaren yürürlüğe girecek olan ambalaj poşetler artık paralı olacak ve tüketimi daha zor olacak biz de bu konuda halkımızı bilinçlendirmek adına elimizden gelen katkıyı sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

dsc_1260

“DÜNYADA İRİ KADIN MODASI VAR”

Son zamanlarda aldığı kilolar nedeni ile sık sık eleştiri alan oyuncu, “ben kilolu değilim İri bir kadınım ve inanın geçen seneki kıyafetim üzerimdeki ne kadar bol geliyor farkında mısınız? Artık dünyada iri kadın modası var geçenlerde gördüm Özge Ulusoy bir fotoğraf koymuş kaburgalar içine kaçmış felan, öyle zafiyet geçirmiş insanların dönemi değil halkta istemiyor, adamlarda istemiyor boşuna aç kalmayın yani” diyerek Özge Ulusoy'a göndermelerde bulundu.

dsc_1268

Yeşilmen'in kilolarından kurtulduğunu göstermek için eteğinin bolluğunu göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

dsc_1263