Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yıldız Tilbe’den fırfırlı elbise
Yıldız Tilbe’den fırfırlı elbise
Kış sezonunu boyunca konser ve sahne şampiyonu olarak tamamlayan Yıldız Tilbe yaz sezonunda da dur durak bilmiyor. Tilbe, önceki akşam Alaçatı'da sahne aldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 9 Haziran 2019 - 16:07

Sevilen şarkılarıyla Alaçatı’da sahne alan Yıldız Tilbe, beğeti toplayan bir sahne performansına imza attı. Saatler öncesinden mekanı hınca hınç dolduran hayranlarını ”Aşkperest” şarkısı ile selamlayan Yıldız Tilbe, kalabalık karşısında şaşkınlığını gizleyemeyerek ”Nüfus sayımı olsa ilçe oluruz herhalde bu gece. Bu nasıl bir kalabalık? Hepinize çok teşekkür ediyorum. Beni yalnız bırakmadınız.” ifadelerini kullanarak herkesi tebessüm ettirdi.

TERCİH ETTİĞİ ELBİSESİ DİKKAT ÇEKTİ

Sahnede tercih ettiği yazlık elbisesi ile de ilgi odağı olan başarılı şarkıcı, kendisini dinlemeye gelenler arasında yer alan sanatçı Simge Sağın’ı sahneye davet etti. Yaklaşık iki bin kişilik bir kalabalığın önünde eşsiz bir düete imza atan ikili birbirlerine sarılarak seyircileri selamladı.